Дружина російського мільйонера зробила колекцію жіночих ватників. ВІДЕО

11 грудня 2014, 18:13

Рубрика "умом Россию не понять" поповнилася ще однією подією з розряду тих, що у соцмережах зазвичай характеризують трьома англійськими літерами "WTF?".

Дружина російського мільйонера, який проміняв місто на життя у селі, Германа Стерлігова представила свою колекцію ватників для жінок-бойовиків.

"Комсомольская правда" присвятила цьому заходу статтю.

Як пише видання, господар маєтку зустрічав гостей прямо під плакатом, який забороняє користуватися мобільниками, Інтернетом, а також палити - "бісам кадити".


Авторка колекції Олена Стерлігова розпочала показ зі вступної промови.

"Цією демонстрацією ми хочемо показати, що ми, жінки, не хочемо війни - ми хочемо миру. Я - мати: у мене п'ятеро дітей і троє онуків. Ми не хочемо, щоб у нас повторилося те, що відбувається на Україні. Ми не хочемо Майдану... Але якщо раптом це почнеться, то ми разом з нашими чоловіками будемо захищати наших дітей і нашу Батьківщину. А в такому одязі це буде робити дуже зручно - він легкий і комфортний ", - заявила "дизайнерка".

Власне, авторка феєричної колекції

Як це відбувалося, краще дивитися на відео:

До речі, одяг Стерлігової коштує досить дорого. Наприклад, ватники обійдуться у 16 тисяч рублів (близько 245 євро), а сукні до підлоги - 7000 рублів (близько 106 євро).

Ватники. Дорого.

Нагадаємо, раніше ідея ватників як тренду вже була представлена у Москві.

Фото з сайту "Комсомольская правда", відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів