З київського концерту "Океану Ельзи" зроблять кіноверсію

16 січня 2015, 14:03

Незабаром у широкий прокат вийде кіноверсія київського концерту гурту "Океан Ельзи" на НСК "Олімпійський", який відбувся 21-го червня минулого року та зібрав 75 тисяч глядачів.

Про це йдеться на сторінці групи у Facebook.

Цей концерт "Океану" офіційно зареєстрованим концертним рекордом України.

Концерт "Океану" знімали, аби зробити кіноверсію для широкого прокату

Спеціально для зйомок кінотеатральної версії концерту був запрошений оператор-постановник з Великобританії Енді Хорнер. Була задіяна найпотужніша в Україні ПТС та 17 камер, встановлених по всьому стадіону.


Кіноверсія концерту вийде у прокат 26-го лютого.

А тим часом лідер гурту Святослав Вакарчук продовжує допомагати жертвам війни. Так, музикант прийняв рішення надати грошову допомогу сім'ям загиблих в автобусі під Волновахою. Щомісяця кожна родина буде отримувати певну суму протягом року.

"Мій внесок може стати лише першим кроком великого благодійного проекту, мета якого підтримати сім'ї загиблих під час АТО: як мирних жителів, так і воїнів, які захищали Україну. Про всі деталі проекту, який започатковує наша команда "Люди Майбутнього", розкажемо трохи згодом. Сподіваємось, що вся країна підтримає його. Будьмо разом!" - написав Вакарчук у мікроблозі.

Нагадаємо, не так давно Вакарчук зібрав близько 10-ти мільйонів гривень з продажу квитків на свій сольний проект. Більша частина грошей пішла на відновлення Запорізького госпіталю.

Фото ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів