Семенович показала квартиру, яку коханець подарував на прощання. ФОТО

18 лютого 2015, 11:35

Російська співачка Анна Семенович, яка розлучилася з цивільним чоловіком через його переїзд до іншої країни, показала свою розкішну квартиру. Апартаменти у центрі Москви артистці подарував коханий на прощання.

Фото оприлюднив сайт "7 Дней".

"Він знав, що ми розлучаємося назавжди, і його вчинок інакше, як благородним я назвати не можу. І це при тому, що він не був супербагатою людиною, для нього гроші на покупку квартири в центрі Москви - це дуже великі витрати. Але тим більше я йому вдячна за цей подарунок. І я щаслива, що в моєму житті був такий чоловік", - поділилася Анна.

Семенович залишилася без чоловіка, зате з квартирою

Крім того, однією з найважливіших умов планування вітальні було знайти місце для бігової доріжки та для великого акваріуму.


У квартирі Ані тепер є і доріжка для бігу, і рибки

"Я дуже люблю воду. У мене до цього був акваріум, але менше і з маленькими рибками. Мені хотілося, щоб новий акваріум був великий, практично на всю стіну, ну а якщо площа дозволяє, чому немає. Дизайн вигадала я сама", - розповіла Семенович.

А ще - величезна гардеробна кімната

Нагадаємо, лише у серпні Семенович бачили з бойфрендом банкіром. Схоже, саме він чомусь переїхав до іншої країни подалі від Ані.

Фото "7 Дней"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів