Гурт "Скрябін" шукає нового соліста

11 березня 2015, 13:47

Учасники гурту "Скрябін", лідер якого Андрій Кузьменко загинув у ДТП 2-го лютого, вже почали пошуки нового фронтмена.

Попри те, що одразу після трагедії друзі та колеги Кузьми говорили, що гурту більше не буде, нового соліста все ж шукають.

Про це пишуть "Вести" з посиланням на гітариста "Скрябіна" Олексія Заволинського.

"Ми написали, що шукаємо вокаліста в популярний колектив, але в який, вирішили не уточнювати", - зауважив Заволинський.


"Скрябін" без Кузьми не буде таким, яким його люблять прихильники, але спроби врятувати гурт можуть дати позитивний результат

"Вимоги: сміливість, харизматичність, хороший вокал. Зараз пробуємо на місце Кузьми інших вокалістів, на нього не схожих. Вони будуть намагатися співати, як Кузьма, але не повторювати його рухів. Це абсолютно невідомі музиканти. Поки що ми відібрали вісім чоловік. А ось над сольними проектами поки не думали, спробуємо просувати далі пісні, які ще популярні", - додав гітарист.

Однак за словами друга Кузьми – продюсера Володимира Бебешка, остаточне рішення щодо подальшого існування "Скрябіна" має прийняти його родина. Адже бренд "Скрябін" групі не належить.

До речі, 20-го травня в Києві відбудеться концерт, присвячений Андрію. Разом з музикантами групи, на сцену вийдуть Брати Гадюкіни, Святослав Вакарчук, Віктор Павлік, Андрій Хливнюк, Ірина Білик, Іван Дорн, Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров, Потап і Настя, Наталія Могилевська. Також у концерті візьмуть участь Фагот, Валерій Харчишин, Loboda, Женя Галич, Марія Бурмака, Dzidzio, Пающіе Труси.

Список учасників концерту доповнюється. Всі артисти виконають пісні гурту "Скрябін".

Нагадаємо, 2-го лютого Андрій Кузьменко загинув у ДТП. Музиканту було 46 років.

Фото з Facebook "Скрябін"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів