Баляндраси 15.08

Стали відомі подробиці загибелі Януковича-молодшого

23 березня 2015, 10:33

Стали відомі подробиці загибелі молодшого сина екс-президента Віктора Януковича.

Про це повідомив депутат Антон Геращенко у Facebook.

"Маючи бажання проїхатися поверхнею озера і полоскотати таким чином нерви, він, керуючи мікроавтобусом Фольксваген Multivan, наїхав на невидимий під снігом кордон між старим і новим льодом. Машина почала провалюватися під лід, завалившись на бік на сторону водія", - зазначив він.

Пасажири, які перебували в салоні, встигли вибратися з машини. При цьому 4 з 5 навіть не замочили ніг.


"П'ятого вже витягали з ополонки. За словами очевидців трагедії, з якими говорило моє джерело, Янукович заїхав на лід, пристебнутий ременем безпеки, і коли машина нахилилася, втратив секунди на те, щоб відстібнутися. За ці секунди водійські двері вже не могли відкритися, оскільки опинилися придавленими між машиною і кригою", - додав він.

Молодшому Віктору Януковичу було 33 роки

За його словами, за кілька годин тіло Віктора Януковича спливло на поверхню ополонки, "що судячи з усього говорить про те, що він зміг відстебнутися і покинути мікроавтобус, коли той йшов на дно".

"Але йому просто не вистачило повітря, для того, щоб вибратися на поверхню. Та й мокрий верхній одяг невблаганно тягнув назад - в безодню", - додав Геращенко.

"Те, що навколо його загибелі півдоби поширювалися суперечливі чутки, думаю, пояснюється тим, що спецслужби РФ доповіли про його загибель Путіну і чекали від нього реакції, як представити смерть молодшого сина колишнього президента Януковича в ЗМІ", - зазначив Геращенко.

Також він додав, що до Януковича-молодшого "питань кримінального характеру, наскільки мені відомо, не було".

Нагадаємо, інформація про загибель Януковича-молодшого з'явилася у неділю 22-го березня, але офіційного підтвердження з Росії досі немає.

Фото ТаблоID

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів