Тарзан узявся за целюліт Корольової. ВІДЕО

24 вересня 2015, 16:54

Чоловік співачки Наталі Корольової стриптизер Сергій Глушко, він же Тарзан, загнав її до спортзалу.

Артистка, яка завжди могла похвалитися апетитними формами, тепер пітніє під наглядом коханого. Про що й повідомила у своєму Instagram.

@tarzan_gym Цитирую мужа!!!!:Как говорится: "Колхоз - дело добровольное", никого силой не затащишь в зал заниматься! Я даже собственную жену иногда с трудом отрываю от дивана, находя жесткую мотивацию и, может, не всегда приятные слова, которые она точно не хотела бы услышать (про появившийся жирок на животе, дряблую попу и целюлитные бока), но в ее случае это работает! И как же приятно через 2-3 тренировки услышать от нее слова благодарности! Найдите свою собственную мотивацию, лично для вас нужные слова! Я знаю, самое сложное - НАЧАТЬ! После отпуска, после затяжных праздников и выходных, когда в голове крутится предательская мысль, "ну все, завтра ...точно завтра, клянусь!" Но ясно, что ни завтра, ни после завтра не наступит - вот в этот момент надо найти силы, перебороть себя, настоять и прийти на тренировку! Я сам в этой ситуации был не раз! Поэтому в моей методике я учел этот трудный момент и назвал его "мягкий ввод в процесс"! Хотите попробовать? Приходите! Думаю, вам понравится!Записаться на пробную тренировку можно по телефону +79091566685 или 84992480040!#тарзан #tarzanprivategym #фитнесклуб #спорт #диета

Видео опубликовано Наташа Королева (@natellanatella) Сен 23 2015 в 3:44 PDT

Тарзан не приховує, що у Наташі не ідеальне тіло, пишуть "7 дней".

"Я навіть власну дружину іноді насилу відриваю від дивана, знаходячи жорстку мотивацію і, може, не завжди приємні слова, які вона точно не хотіла б почути (про те, що з'явився жирок на животі, в'ялу попу і целюлітні боки), але в її випадку це працює!" - заявив чоловік.


"І як же приємно через 2-3 тренування почути від неї слова подяки! Я знаю, найскладніше - почати! Після відпустки, після затяжних свят і вихідних, коли в голові крутиться зрадницька думка: "Ну все, завтра... точно завтра, клянусь". Але ясно, що ані завтра, ані після завтра не настане - ось в цей момент треба знайти сили, перебороти себе, наполягти і прийти на тренування! Я сам у цій ситуації був не раз!" - додав він.

Нагадаємо, нещодавно Корольова хвалилася цицьками в окупованому Криму.

Відео Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів