У "Міс Всесвіт-2015" роман із президентом Філіппін?

23 грудня 2015, 14:30

Цьогорічній переможниці конкурсу краси "Міс Всесвіт" Пії Алонсо Вуртцбах , яку обрали зі скандалом, приписують стосунки із президентом Філіппін Бенінго Акіно.

Чутки про роман красуні із очильником філіппінців з'явилися у виданні "Us Weekly".

Подейкують, 26-річна Вуртцбах, яка має філіппінські коріння, але народилася й мешкає у Німеччині, ще задовго до своєї перемоги познайомилася із Акіно.

Модель та президент буцімто зустрілися навесні цього року. Та й сама Пія не приховує, що особисто знає лідера Філіппін.


"Так, я його знаю. Він дуже веселий і мені подобається говорити з ним", - казала в березні цього року тоді ще майбутня "Міс Всесвіт-2015".

В оточенні президента, який, до слова, не одружений, кажуть, що йому дійсно сподобалася Вуртцбах. Але конкурс краси його буцімто геть не цікавив, тож ніякого відношення до перемоги моделі він не має.

Водночас, одразу після оголошення Пії Вуртцбах цьогорічною "Міс Всесвіт", офіс президента Філіппін випустив заяву із привітанням.

Нагадаємо, у фіналі конкурсу в Лас-Вегасі ведучий програми, комедійний актор Стів Харві спочатку повідомив, що "Міс Всесвіт-2015" стала представниця Колумбії Аріадна Гутьєррес. Та за кілька хвилин телеведучий оголосив, що помилився і, насправді, титул "Міс Всесвіт-2015" належить представниці Філіппін Пії Алонсо Вуртцбах.

Наразі в мережі вже публікують фотожаби на телеведучого, який допустився такої грубої помилки.

Як відомо, адвокатська контора з Колумбії вже готує позов проти організаторів "Міс Всесвіт" за образу усіх 40 мільйонів колумбійців.

Фото Instagram та Twitter

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів