Мадонна вийшла на сцену п'яна?

18 січня 2016, 11:42

Американська співачка Мадонна спізнилася на власний концерт у Луїсвіллі, що в американському штаті Кентуккі, на цілих три години.

Таке з артисткою трапляється вже не вперше, та цього разу, зі слів очевидців, вона ще й вийшла на сцену напідпитку.

Про це пише "Ace Showbiz".

Як стверджують ті, хто були на концерті 16-го січня, Мадонна плутала слова власних пісень та кривлялася.


Між тим сама артистка образилася на журналістів і на тих, хто припустив, що вона була нетвереза. У гнівному пості в Instagram Мадж підкреслила, що ніколи не п'є перед виступами.

На думку зірки, привід для цих неправдивих чуток дав її жарт, який вона сказала зі сцени того вечора. Мадонна порівняла себе зі стендап-коміком, який вдягається як клоун та може вживати алкоголь.

"Дуже цікаво, що суспільство продовжує не лише абсолютно по-сексистськи до мене ставитися (якби я була чоловіком, ніхто б і слова не сказав), а й продовжує сприймати буквально все, що я говорю! Це стається, коли люди не читають книжок, а всю інформацію отримують із "TMZ", - написала сердита співачка.

Нагадаємо, Мадонна зараз переживає непрості часи – її старший син Рокко відмовився жити з нею та перебрався до батька, Гая Річі. Артистці навіть за допомогою суду не вдалося повернути хлопця, якого вона називає світлом свого життя, додому.

Зате, подейкують, на любовному фронті в зірки сталися зміни на краще. Вона знову зійшлася зі своїм екс-чоловіком Шоном Пенном, якого досі любить.

Фото з Instagram Мадонни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів