Неформальна онука Сталіна збурила російській Інтернет. ФОТО

16 березня 2016, 18:08

Незвичний для пересічного росіянина вигляд онучки Сталіна, яка мешкає у США, викликав подив і навіть обурення в мережі.

Російські видання узялися активно писати про 42-річну Кріс Еванс, яка є дитиною єдиної доньки радянського вождя Світлани Аллілуєвої.

Найбільше здивування викликав вигляд Кріс та опубліковані у її Facebook фото - на них вона позує у порваних колготках та з іграшковим автоматом.

Онука Сталіна має неформальний вигляд

"Знімки з'явилися в мережі ще в березні минулого року, але російські блогери звернули на них увагу лише зараз. Одні користувачі Інтернету одразу ж облаяли Кріс Еванс за її непристойний вигляд, а інші навпаки - похвалили американку за відсутність комплексів і незвичайний погляд на світ", - пише "Комсомольская правда".


Про свого діда Кріс говорити не любить

Кріс Еванс (її ім'я при народженні Ольга Пітерс) - дочка Світлани Аллілуєвої від п'ятого шлюбу. У 1966-му році єдина дочка Йосипа Сталіна емігрувала з СРСР до США, де познайомилася з американським архітектором Вільямом Пітерсом. Їх шлюб тривав всього два роки, але в ньому встигла народитися дитина.

Онука Сталіна живе в Портленді і має свій магазин, де торгують одягом і антикваріатом. А от свого діда Кріс обговорювати не любить.

"Для мене Сталін був одним з трьох людей на фото, які виграли Другу світову війну: Черчилль, Рузвельт і він! Тоді мама попросила мене сісти і уважно вислухати її. Так я дізналася про його злочини..." - якось поділилася з журналістами Еванс.

Фото з Facebook Кріс Еванс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів