67-річчя Пугачової: селфі, риба і бійка. ФОТО

18 квітня 2016, 14:34

Російська співачка Алла Пугачова відсвяткувала свій черговий день народження.

З нагоди свого 67-річчя артистка влаштувала "скромне" торжество з найближчими друзями. А прихильників порадувала архівними фотографіями та свіжими селфі.

Не обійшлося свято й без скандалу: один з гостей - актор Леонід Ярмольник влаштував бійку з журналістами.

Пугачова стала старшою на рік

Іменинниця зібрала друзів в одному з московських ресторанів. Частували присутніх стравами з риби і морепродуктів та тайською їжею.


Серед тих, хто привітав Примадонну були Микола Басков, Олександр Буйнов, Ігор Ніколаєв, Філіп Кіркоров та звісно Максим Галкін і Крістіна Орбакайте.

Іменинниця й гості

Та найбільше російські ЗМІ згадують про Леоніда Ярмольника, який напав на журналістів й пошкодив камеру, пише "Комсмольская правда".

Коли артист вийшов з ресторану, де святкувала Пугачова, то до нього кинулися представники преси із запитанням.

"Друзі, давайте так .. Якщо ви не хочете постраждати, спочатку треба запитати, чи можна мене знімати!" - заявив Ярмольник. Після чого почав голосити, що знімати його таки не можна і накинувся з кулаками на журналіста.

Не обійшлося й без скандалу

"Зрозуміли? Я ваших колег уже вчив. Мене треба питати! Секретів немає ніяких. Є інтелігентне ставлення. Не знімайте мене!" - додав він.

Ярмольник також погрожував відібрати флешку, а потім напав на оператора, вдаривши по камері з такою силою, що виламав відеошукач.

Нагадаємо, у березні Алла Пугачова збирала друзів, аби "дозволити" весну.

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів