Скандал на "Євробаченні": Росію можуть дискваліфікувати?

10 травня 2016, 13:01

Напередодні першого півфіналу пісенного конкурсу "Євробачення-2016" виник скандал: член російського журі співачка Анастасія Стоцька порушила правила секретності голосування.

Тож тепер Європейська мовна спілка (EBU) має намір серйозно розглянути ситуацію, що склалася.

Усе почалося з того, що Стоцька влаштувала відеотрансляцію генерального прогону першого півфіналу "Євробачення-2016". Співачка дозволила собі висловити ставлення щодо виступів учасників Нідерландів і Вірменії. Про це пише "Life.ru".

"У мене чоловік вірмен, я за вірмен", - наголосила Настя.


Через Стоцьку в Росії можуть бути проблеми?

Та за правилами "Євробачення", члени журі не мають права розголошувати свої симпатії до оголошення офіційних результатів. До того ж, буді які трансляції таємного голосування суворо заборонені.

До слова, порушення цих правил може призвести до серйозних штрафів, чи навіть до дискваліфікації країни. Принаймні, про це пишуть самі російські ЗМІ.

Європейська мовна спілка у своєму Twitter пообіцяла розглянути скандальне відео Стоцької й прийняти рішення щодо нього у вівторок, 10-го травня.

Нагадаємо, саме 10-го травня відбудеться перший півфінал "Євробачення".

У нього бере участь Росія. А співачка Джамала з'явиться у другому півфіналі 12-го травня. Представниця України вийде на сцену під номером 14.

Фото Instagram Анастасії Стоцької та Twitter EBU

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів