Роббі Вільямс заспівав на "чорному" весіллі російської мажорки. ФОТО

16 серпня 2016, 11:41

Британський співак Роббі Вільямс став головною запрошеною зіркою незвичного весілля в Празі. Дивним було не лише те, що багата наречена побралася із "вишибалою" з нічного клубу, а й сам формат свята.

Як виявилося, днями російський нафтовий магнат Рашид Сардаров видав заміж 25-річну доньку Вікторію. Гулянку влаштували у старовинному замку Праги, куди мільярдер запросив кілька сотень гостей з Москви, пише "Life.ru".

Роббі Вільям заспівав на російському весіллі

Обранцем завидної нареченої Вікторії став колишній фейсконтролщик Антон Антонов, з яким дівчина зустрічалася більше двох років.

Світський мезальянс досить активно обговорювали у російській тусовці. А тепер черга дійшла до самого весілля.


Фото британської зірки розлетілося в Instagram

Свято більше нагадувала "бал сатани", ніж традиційне торжество. Запрошених на вході зустрічали облиті бутафорської кров'ю дівчата зі страхітливими іклами, а в запрошенні чітко прописувався дрес-код - все чорне.

Окрім британця Роббі Вільямса гостей розважала норвезька група "Madcon".

Такі персонажі зустрічали гостей весілля

Про батька молодої відомо, що він входить до рейтингу "500 найбагатших людей Росії" з капіталом в 100 мільйонів доларів.

Рашид Сардаров видав доньку Вікторію (ліворуч) заміж

До того ж олігарх Рашид Сардаров славиться любов’ю до гучних гулянок із іменитими зірками. Адже у 2009-му році, в самий розпал економічної кризи, на день народження своєї дружини Маріанни, турботливий чоловік запросив сера Елтона Джона. Тоді британському співакові заплатили гонорар у 1,5 мільйони доларів.

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів