Вікторія Бекхем: Кохання з першого погляду існує

2 вересня 2016, 11:58

Британська дизайнерка Вікторія Бекхем із власного досвіду знає, що кохання з першого погляду – ніяка не казочка. Адже саме так сталося в неї з Девідом.

Про це жінка написала у листі в минуле до себе юної для британського "Vogue". Вікі стала героїнею жовтневого номеру глянцю.

Якби Бекхем дійсно мала б змогу звернутися до 18-річної дівчини на ім'я Вікторія Адамс, то порадила б їй побільше дізнатися про футбол, особливо про те, що таке офсайд.

"І так, любов із першого погляду таки існує. Це станеться з тобою в зоні відпочинку гравців "Manchester United" – хоча ти будеш трохи п’яненька, тож деталі будуть у тумані", - зізналася Вікторія.


Бекхем хотіла би, щоби юна вона знала, яка прекрасна лав-сторі y неї попереду.

"Поки інші футболісти стоятимуть коло бару, випиваючи з товаришами, ти побачиш Девіда, який стоятиме збоку зі своєю родиною. (Тоді він ще навіть не в першому складі – а ти вже відома.) A в нього така мила усмішка. Ти теж близька зі своєю сім'єю, тож подумаєш, який він на тебе схожий", - пригадала вона.

"Він попросить у тебе номер телефону. (Він досі зберігає той квиток на літак із Лондона до Манчестера, на якому ти його написала.)", - поділилася Вікі.

Також Вікторія-доросла порадила Вікторії-юній не переживати через те, що вона – не найгарніша в школі, не найстрункіша, не найяскравіша, ще й мучиться від прищів. Це все мине.

А ще буде багато експериментів зі стилем, зокрема на деяких заходах Вікі з'явиться "схожа на трансвестита". Зате Бекхем рада тому, що юна вона не боятиметься виражати себе.

Як відомо, цього літа Девід і Вікторія, у яких росте троє синів і донька, відсвяткували 17-ту річницю свого весілля.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів