Нищук: Кобзона на "Євробаченні-2017" не буде

9 вересня 2016, 16:32

Міністерство культури наголосило, що у випадку, якщо Росія обере представника на музичний конкурс "Євробачення-2017" артиста з "нев’їздного списку", то це буде свідома провокація.

Про це міністр культури Євген Нищук заявив на брифінгу після оголошення міста, яке прийматиме конкурс, повідомляє "Інтерфакс".

"Ті особи у будь-якій країні, які підпадають під санкції з якихось причин відповідних органів, не Міністерства культури, а Служби безпеки, – вони є нев'їзними. Про цих осіб Росія може дізнатися, і якщо вони свідомо будуть йти на перемогу такої особи (на відбірковому конкурсі) значить, це буде явною провокацією", – заявив він.

Нищук додав, що винятків із санкцій не буде, але зауважив, що в Росії є досить "порядних виконавців".


Кобзон збирався на "Євробачення", але він у "чорному списку"

"Думаю, питання про участь представника від Росії в конкурсі "Євробачення-2017" вирішується досить просто. Якщо цей виконавець буде фігурувати в списках людей, в'їзд яких в нашу країну заборонений, він, природно, тут не з'явиться", - цитують міністра "Факти".

"Але перемога такого музиканта в національному конкурсі країни буде розцінена нами, як провокація. Так що можу з повною впевненістю заявити: "Йосипа Кобзона на "Євробаченні-2017" не буде!" - додав Нищук.

У свою чергу гендиректор Національної телекомпанії Зураб Аласанія зазначив:

"Це міжнародний конкурс. Він про мир, про музику і пісні. Тому з нашого боку організаторів не може бути жодних перешкод для жодної країни світу".

Нагадаємо, 9-го вересня нарешті було названо місто, в якому пройде пісенник конкурс "Євробачення-2017": цим містом став Київ.

Фото "Комсомольской правды"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів