Вагітна Собчак: Хочу відчути найсильніший біль, який витримує людина

17 листопада 2016, 15:16

Російська телеведуча Ксенія Собчак, яка чекає на первістка, не збирається просити анестезію під час пологів.

Про намір відчути сильний біль та про енергетичний зв'язок дитини з місцем появи на світ білявка розповіла в інтерв'ю "Tatler".

"Думаю навіть відмовитися під час пологів від наркозу. Раптом цього не станеться вдруге, а я хочу відчути, що за найсильніша такий біль, яку людина все одно витримує. Lifetime experience!" - заявила Ксюша.

Тусовщиця зізналася, що дуже втомилася від великої уваги до своєї персони. Собчак поскаржилася, що папараці вже намагаються будь-яким способом пробратися в Лапіно - клінічний центр, в якому з'явиться на світ первісток Ксенії і її чоловіка Максима Віторгана.


Собчак ще в очікуванні

Та до палати зіркової породіллі буде приставлена ​​охорона.

Білявка також пояснила, чому вирішила народжувати саме в Росії, а не десь в Європі чи США.

"Мені навіть соромно так говорити, тому що звучить жахливо банально. але це правда. Я в якийсь момент зрозуміла: хочу, щоб моя дитина була народжена в Росії. У людини існує зв'язок з місцем, де він з'явився на світ. Енергетичний зв'язок", - вважає майбутня матуся.

Нагадаємо, раніше казали, що Собчак буцімто може народити на початку листопада. Але телеведуча й досі ходить з животиком. Та навіть встигла знятися голою для журналу.

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів