Українська правда

Принц Гаррі зустрівся з довгокосою Ріанною. ФОТО

1 грудня 2016, 16:27

Британський принц Гаррі та співачка Ріанна зустрілися на Барбадосі.

Онук королеви Єлизавети ІІ приїхав на батьківщину РіРі, аби взяти участь у святкуванні 50-ї річниці Незалежності країни, повідомляє "The Telegraph".

Гаррі зачитав послання від монарха, в якому вона віддала належне Барбадосу та його мешканцям, які домоглися незалежності від Великобританії 30-го листопада 1966-го року.


Принц побажав країні процвітання та росту сильної впевненої нацією

Онук британської королеви та Ріанна поспілкувалися у наметі, куди пішли після офіційної церемонії.

РіРі зустріла Гаррі у довгій сукні та з довгим хвостом. Принц же був у сорочці, краватці та костюмі.

Нагадаємо, віднедавна серце онука Єлизавети ІІ зайняте. Зачарувати принца зуміла американська актриса Меган Маркл.

Щоправда, Гаррі довелося випустити заяву, в якій він засудив ЗМІ, які напосілися на його кохану й пообіцяв захищати Меган.

Фото Instagram і Twitter

Останні матеріали
По-іншому не могло бути: Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Селебріті
"По-іншому не могло бути": Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Ми завжди намагалися бути найкращими батьками: Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Селебріті
"Ми завжди намагалися бути найкращими батьками": Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Вся родина разом: Камалія з Захуром та двома доньками вигуляли монохромні луки на премію YUNA
Селебріті
Вся родина разом: Камалія з Захуром та двома доньками вигуляли монохромні луки на премію YUNA
Улюблений секретний інгредієнт: Салем приготував стейк лосося з гарніром із огірків та особливим соусом
Селебріті
"Улюблений секретний інгредієнт": Салем приготував стейк лосося з гарніром із огірків та особливим соусом
Наслідний принц Йорданії показався з 1,5-річною дочкою у День прапора
Селебріті
Наслідний принц Йорданії показався з 1,5-річною дочкою у День прапора
Рідкісна поява: Анна Вінтур разом із 38-річною дочкою вигуляли весняні луки на Бродвеї. Фото
Селебріті
Рідкісна поява: Анна Вінтур разом із 38-річною дочкою вигуляли весняні луки на Бродвеї. Фото
Наша любов: мама Сердючки в 2-ий день народження онучки показала милі фото
Селебріті
"Наша любов": "мама Сердючки" в 2-ий день народження онучки показала милі фото
Дякую за життя: Вітвіцька привітала маму з днем народження і показалася разом із нею на фото
Селебріті
"Дякую за життя": Вітвіцька привітала маму з днем народження і показалася разом із нею на фото
Більше матеріалів