Джуд Лоу отримує радість від кохання і свого віку

29 грудня 2016, 16:12

Голлівудський актор Джуд Лоу розповів про кохану жінку та про те, як вік вплинува на його кар'єру.

На такі відвертості зірку "Молодого папи" вивело видання "Modern Luxury", якому він дав інтерв'ю та знявся у фотосесії.

Спершу 43-річний Лоу заявив, що має даму серця - 30-річну Філіппу Коен. Про жінку, з якою Джуд зустрічає вже рік, він каже:

"Вона моя і мені не потрібен ніхто інший. Я дуже, дуже радий. І не малу роль в цьому грає той факт, що вона геть не публічна особа. І мені здається, що завдяки цьому наші стосунки залишаються такими міцними".


Джуд Лоу розповів про кохану жінку

Актор тривалий час намагався захистити їхній з Філіппою роман від сторонніх очей. Та про стосунки Джуда таки стало відомо всім.

Та про спільних дітей із коханою зірка поки не говорить. Та Лоу й так багатодітний татусь. В актора п'ятеро нащадків: сини Рафферті і Руді і дочка Айріс від колишньої дружини Сейді Фрост, дочка Софія від новозеландської моделі Саманти Берк і дочка від колишньої подруги Кетрін Хардінг.

"Мені подобається бути татом. Це дуже важко емоційно, але в той же час це просто чудово", - наголосив Джуд.

Актор й про діток повідав

Що ж до свого віку, то Лоу вважає його перевагою:

"Мені подобається бачити, який вплив мій вік надає на роботу. У 40 років кар'єра розвивається зовсім інакше, ніж в 20. Я б ніколи не зіграв Ленні (Папу римського з серіалу "Молодий папа") в 25 років, тому що у цього персонажа є певний досвід, який 45-річний актор зрозуміти і зобразити зможе, а 25-річний ні".

Нагадаємо, раніше Джуд покаявся перед усіма жінками, яким "розбив серце".

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів