Дружина Ступки зробила фотосесію "в очікуванні нового життя"

6 квітня 2017, 17:57

Телеведуча Поліна Логунова, яка чекає на первістка від свого чоловіка, актора Дмитра Ступки, похвалилася результатами вагітної фотосесії.

Білявка виклала в Instagram кілька кадрів зі зйомки себе із чималим животиком.

Поліна не стала робити "традиційний" вагітний фотосет у спідньому чи голяка.

В продолжении предыдущего фото 💋💯 @dashasuchak

Публикация от Polina Logunova (@polinalogunova) Апр 6 2017 в 4:06 PDT

"Я не бачила себе в трусах і ліфчику накритою тюлью, в тандемі з кучерями обхопивши живіт руками з награною ніжністю на вустах. Мені хотілося красивої картинки, де є внутрішня вразливість, яка так чи інакше з'являється в очікуванні нового життя, залишатися собою і в той же час зазначити зміни як стилю, так і способу життя було необхідно", - пояснила майбутня матуся.

Моя абсолютная Любовь @dashasuchak сотворила очередной сюжет. Я не видела себя в трусах и лифчике накрытой тюлью, в тандеме с кудрями обхватив живот руками с наигранной нежностью на устах. Мне хотелось красивой картинки, где есть внутренняя ранимость, которая так или иначе появляется в ожидании новой жизни, оставаться собой и в то же время отметить перемены как стиля так и образа жизни было необходимо. Дальше больше фото...🤘🏽

Публикация от Polina Logunova (@polinalogunova) Апр 5 2017 в 11:38 PDT

Нагадаємо, про те, що Ступка з коханою готуються до появи первістка стало відомо в лютому цього року. Пара оголосила про вагітність, коли Поліна перебувала вже на сьомому місяці.

Фото Instagram Поліни Логунової


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів