Донька "головного злодія" Росії Пєскова пожартувала про своїх 13 рабів

2 червня 2017, 09:26

Дочка прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, Єлизавета збурила соцмережі величезним саркастичним постом у своєму Instagram.

Дівчина заявила, що її "замучила совість" та докладно розказала, як їй живеться, їсться та спиться. Своєрідний гумор юної "рабовласниці", котра мешкає в Парижі, викликав неоднозначну реакцію читачів. Дехто припускає, що акаунт Пєскової зламали. Дехто жартує, мовляв, нарешті хтось сказав правду.

"… Заснути не можу ніде: на жодній із яхт, у жодному з палаців, у жодному з джетів не виходило стулити очей. Жоден зі служників не зміг мене втішити. Час одкровення настав. Я – Пєскова Єлизавета Дмитрівна, донька головного мільярдера і злодія країни, прес-секретаря голови держави", - "побідкалася" підписникам Єлизавета.

Дочка прес-секретаря Путіна вирішила потролити критиків

19-річна Пєскова підкреслила, що це перший текст, який вона написала сама. Мовляв, досі пости за неї складала "команда холопів" за гроші росіян.


"Раціон мого харчування складається з лобстерів, посипаних макдамією і шафраном, завалених кав'яром білуги-альбіноса та девонських крабів. Коротше кажучи, з усього, що вам не по кишені, оскільки ваша рабська кишеня – моя кишеня, розшита діамантами 60 карат", - повідомила Ліза.

Далі Пєскова докладно описала, як спить на мраморній яловичині та робить процедури з обгортання у чисте золото – знов-таки, на народні гроші.

19-річна Ліза любить ділитися в соцмережі світлинами зі свого повсякденного життя. Це, наприклад, вона на Каннському кінофестивалі

"Займаюся я крадійством. Мені дуже пощастило, бо мій тато – головний злодій країни та навчає мене всіх тонкощів цього прибуткового мистецтва", - похвалилася Єлизавета.

"Я чула, що люди працюють, але впевнена, що вашу холопську долю я не пізнаю. Я ніде не навчаюся, бо тупа від народження, але це не проблема, оскільки диплом мені, звісно, куплять! Врешті-решт, якщо мені щось знадобиться – я просто куплю раба на гроші народу! Тож майбутнє – за мною!", - підсумувала Пєскова.

На епістолярний шедевр Лізу, вочевидь, надихнула реакція людей на її попередній пост на тему реновації житла в Москві. Представниці "золотої молоді" стали докоряти тим, що не їй, котра купається в розкошах у Парижі, просторікувати про майбутнє російської столиці.

Тато і донька Пєскови

"Єлизавету я не хотів би обговорювати. Це моя донька, я з нею як батько з дочкою спілкуюся, і не думаю, що це когось стосується. Вона – доросла жінка і може сама брати участь у дискусіях, котрі зараз ведуться. Я не хочу це ні з ким обговорювати", - сказав тоді Дмитро Пєсков РИА Новости.

Нагадаємо, повертатися жити до Росії Єлизавета не збирається, але до Москви періодично навідується – наприклад, щоби взяти участь у гламурному "балі".

Прінтскрін з Instagram Пєскової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів