Джамала про заборону для артистів: Правильно, коли ти живеш за законом

7 липня 2017, 11:32

Переможниця "Євробачення-2016" співачка Джамала прокоментувала зареєстрований нещодавно у Верховній Раді законопроект, що передбачає заборону українським артистам виступати на території Росії і навпаки.

Артистка підтримала ідею, що усі мають жити за законом і відповідати за свої вчинки – а саме, за незаконний перетин кордону анексованого Криму.

Про це Джамала сказала у коментарі "УНІАН":

"Мені здається, що тут не можна дуже різко відокремлювати це питання. Ми не можемо бути проти всіх росіян і дивитися на всіх під одним кутом. Так, є закон (я не знаю, як він правильно звучить) про незаконний перетин адмінкордону з Кримом, в результаті чого цю людину потім не впускають на територію України. Зрозуміло, що такий перетин - неправильний і порушує закон".


Джамала озвучила свою позицію щодо заборони російських артситів

"Ми знаємо, що багато виконавців через недотримання закону не мають можливості виступати тут. Я вважаю, що це правильно, хоча комусь може моя така позиція не подобається. Правильно, коли ти живеш за законом", - зауважила співачка.

Вона додала, що "хотіла б бачити в Україні російських виконавців, але тільки тих, хто поділяє позицію українського народу".

Нагадаємо, нещодавно низка народних депутатів запропонували законопроект, який заборонятиме українським артистам виступати в Росії, в анексованому Криму та окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Фото Instagram Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів