Презентація арт-проекту "Живи Музикою, Слідуй за Зіркою" в рамках концепції бренду Heineken #LIVEYOURMUSIC

7 жовтня 2017, 16:10

4 жовтня в центрі Києва відбулася презентація арт-проекту Олександра Мілова "LiveyourMusic, FollowtheStar"в рамках концепції бренду Heineken #LIVEYOURMUSIC.Велику інсталяцію в формі зірки встановлено на даху івент-холуBelétage, на куті вулиць Рогнединської та Шота Руставелі, де вона освітлюватиме серце столиці протягом тижня.

У цьому році ТМ Heineken відправить декількох щасливчиків на найбільший музичний фестиваль Іспанії – BIME Live (на критій арені), привезе зірку світового масштабу з цього фестивалю до Києва та буде знайомити українську аудиторію з трендами світової музичної індустрії на сторінках нового порталу MusicWeek.ua.

Реєструйтесь на сайті liveyourmusic.com.ua – та отримайте можливість вже 18 жовтня отримати квитки на фестиваль за участю TheProdigy,Vitalic, Orbital, FranzFerdinand, Metronomy, Kiasmosта інших світових зірок, а також переліт та проживання в готелі 4* в Більбао на двох!

Дізнатися більше про фестиваль BIMELiveможна на MusicWeek.UA.


"LiveyourMusic, FollowtheStar" / "Живи Музикою, Слідуй за Зіркою" — унікальний арт-проект, призначений привернути нашу увагу до важливості культурної складової нашого життя — Музики. Саме Музика, як Зірка, супроводжує нас, надихаючи й направляючи до надзвичайних моментів життя. Створив арт-проект одеський художник Олександр Мілов, автор однієї з найкращих скульптур американського фестивалю BurningMan 2015 – LOVE. Зірка "LiveyourMusic, FollowtheStar" стала першим проектом Мілова в Києві.

В Україні арт-проект "LiveyourMusic, FollowtheStar" створений за підтримки торгової марки Heineken, яка в рамках концепції #LIVEYOURMUSIC підтримує музичні проекти та фестивалі в усьому світі та сприяє розвитку світової музичної культури.

На закритій презентації для представників музичної індустрії та мас медіа виступили відомі українські артисти, чия музика давно вийшла за межі країни – TheManeken та Koloah, та відбувся розіграш поїздки на фестиваль BIME Live. Кожен отримав запрошення на виступ всесвітньо відомого діджея та продюсера Vitalic у Києві.

Автор Олександр Мілов урочисто презентував інсталяцію: "Цей проект про музику. Я довго думав, якою буде наша Зірка – та вирішив, що вона має бути багатогранною, як і все, що стосується музики, творчості та культури… Злиття мистецтва з бізнесом – це найкращий шлях розвитку для обох стихій. Воно дозволяє митцям створювати арт-проекти космічного масштабу, а брендам додає душі та натхнення."

Керівник Управління туризму КДМА Антон Тараненко висловив подяку авторам проекту за натхнення для мешканців Києва та поділився своєю радістю від факту, що проекти європейського формату з’являються в нашому місті, творчі ідеї находять підтримку в комерційного сектора – та все це дає можливість створювати прекрасне та розвивати культуру в нашій столиці.

Валерій Коршунов, організатор події та засновник музичного порталу MusicWeek.UA, подякував всім гостям за присутність та бренду Heineken – за можливість втілити унікальний творчий проект. "Це початок життя нової музичного платформи MusicWeek.ua, що дає можливість кожному внести більше Музики, а з нею і натхнення, до свого життя. Ми запрошуємо вас до надзвичайної музичної пригоди під слоганом LiveYоurMusic. Живіть музикою – та слідуйте за своїм натхненням!"

Слідкуйте за новинами Heineken #LIVEYOURMUSIC на MusicWeek.ua – та живіть в єдиному ритмі з усім музичним світом!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів