Волочкова пішла в атаку на екс-коханця й розказала, як їй лизали "квітку"

17 листопада 2017, 14:08

Російська балерина Анастасія Волочкова, переглядом секс-фото котрої днями насолоджувався Інтернет, так просто це не залишить.

Жіночка публічно звинуватила свого екс-коханця, бізнесмена Чармена Дзотова в тім, що він спеціально злив пікантні матеріали в мережу, і ніякі хакери їх у нього не крали.

Про це Настя заявила в ефірі одного з російських ток-шоу, де лицем до лиця зустрілася зі своїм кривдником.

Про це пишуть "Дни.ру".


Грандіозне викриття 41-річна Волочкова анонсувала й у своєму Instagram, назвавши Дзотова "осетинським героєм не її роману", котрому закортіло піару за рахунок її імені, і який своїм вчинком зганьбив себе та відношення до жінки.

Волочкова на всю країну розказала, хто їй "облизував квітку"

людина велелюбна. Люблю красивих, сексуальних чоловіків… Ці фото були зроблені у мене вдома. Я людині довірилася, він мені сподобався… Але я ніколи не думала, що він опуститься до того, щоб збезчестити себе у першу чергу", - побідкалася Настя перед камерами.

"…Після того, як цей мудак Чермен виклав фото, я не розумію, чому він чекав рік, підлість в тому, що він інкогніто знімав ці фото", - заявила вона, вочевидь, маючи на увазі, що фотографував її Дзотов непомітно і без дозволу.

За все це Настя пообіцяла ексу страшну помсту.

"Я приготувала твоїм батькам подарунок на Новий рік: (відео) де ти скачеш навкруг мене, причандаллям своїм вимахуючи, та облизуєш "квітку" мою", - заявила вона, також сказавши, що підключить своїх адвокатів.

До слова, також Волочкова прохопилася, що Дзотов – не єдиний гарячий кавказець, із яким вона мала стосунки. Вона тепло згадала якогось Сулеймана, якого "кохає і досі".

"Він був для мене втіленням кавказької честі та благородства, чоловічої гідності. Цей чоловік для мене еталон того, як треба будувати своє кохання та стосунки", - зазначила вона.

Нагадаємо, сам Дзотов стверджує, що в нього вкрали телефонну картку і зламали акаунти в соцмережах.

Фото з Instagram Волочкової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів