Kozak System на "Євробаченні" хочуть оспівати українського супергероя. АУДІО

7 лютого 2018, 11:46

Гурт Kozak System представив пісню, з якою візьме участь у Нацвідборі на цьогорічне "Євробачення". Композиція зветься "Mamai"("Мамай"), і вона - про українського супергероя – козака Мамая.

Як упевнені музиканти, це не просто містичний персонаж, наділений усіма чоловічими чеснотами і оповитий давніми легендами. Це і образ сучасного Мамая – подібного до IronMan, чи Бетмена, нічим не гіршого, але набагато прадавнішого.

"Ми б хотіли, щоб чоловіки зараз були більш мужніми, більш чоловічними, більш розумними, мудрими, елегантними, культурними. І саме пісня "Мамай" - про образ, такий загальний образ козака, якого ми собі уявляємо", - зазначив вокаліст гурту Іван Леньо.


Слова до пісні написав відомий українский поет-пісняр Микола Бровченко. Трек буде виконуватися англійською мовою. Адже, на думку музикантів, не лише українці, а й європейці мають дізнатися більше про неймовірно глибоку українську культуру.

"В кожній країні є лицарі, відомі на весь світ. Ми знаємо мушкетерів у Франції, самураїв в Японії, гайдуків у Румунії. У нас так само є старовинна українська лицарська традиція. І ні в якому разі вона не є традицією якогось шароварництва, чи розбишацтва. Ми хочемо якраз відновити первинний зміст цього слова. Тобто Мамай – це український сакральний образ чоловіка, захисника, мандрівника, поета, філософа", - сказав басист гурту Володимир Шерстюк.

Як обіцяє команда, виступ Kozak System супроводжуватиметься унікальними відеоінсталяціями та декораціями.

"Своїм виступом ми хочемо звернути увагу глядачів на такі речі як подача, енергія, правдивість того, про що грають і співають музиканти і внести свою долю професіоналізму. І можливо, дещо змістити кут зору на Євробачення у пересічного українця", - додав Леньо.

Нагадаємо, гурт Kozak System виступить у першому півфіналі Національного відбору 10-го лютого під номером 6.

Аудіо з YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів