Лав сторі на з'їзді "Слуги Народу" в Донецькій області

PROMOTED
19 вересня 2020, 20:20
 

"Слуга Народу" зробив пропозицію коханій на партійному з'їзді.

Сьогодні в Слов'янську, під час передвиборчого з'їзду "Слуги Народу" в Донецькій області, кандидат в депутати з Краматорська Володимир Алдохін зробив пропозицію руки і серця Катерині Проценко - кандидату в депутати із сусідньої Костянтинівської громади.

Молоді люди познайомилися влітку під час навчання в "Школі місцевого розвитку" - тренінгового проекту для майбутніх депутатів місцевих рад від "Слуги Народу".

Відносини розвивалися стрімко, і вже через два місяці після знайомства Володимир вирішив зробити пропозицію своїй обраниці.

 

"Так сталося, що під час навчання я став не тільки "Слугою Народу", а й слугою твого серця. Катюша, кохана, сьогодні я пропоную тобі свої руку і серце. Будь моєю дружиною!", - з такими словами на сцені Володимир зробив пропозицію.

Дівчина погодилась. І вже після цієї хвилюючої події зізналася, що навіть не могла подумати, що їй зроблять пропозицію саме так.

 

"Я повинна була виступати, розповісти про школу депутата. І тут така несподіванка, такий сюрприз. Це шок! Звичайно я сказала "Так". Ми ж любимо один одного", - розповіла Катерина.

Молоді люди розповіли, що одружаться вже після виборів, щоб не відволікатися від виборчої кампанії на підготовку весілля.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів