sweet.tv відкрив бібліотеку голлівудської студії Sony Pictures

PROMOTED
4 листопада 2020, 13:45

Передплатники національного онлайн-кінотеатру sweet.tv отримали можливість дивитися контент Sony Pictures у межах підписки без доплат. Сервіс став першим українським онлайн-кінотеатром, що відкрив цю бібліотеку з українською доріжкою тільки для території України.

 

Фільми студії Sony Pictures входять у Топ-5 найпопулярніших у світі. З-поміж найвідоміших: "Веном", "Альфа", "Джуманджі: Поклик джунглів", "Прибуття", серія "Люди в чорному".

Також бібліотека включає мультфільми: "Сезон полювання", "Смурфики", "Кролик Петрик", "Лови хвилю" та "Монстри на канікулах".

Візитка Sony Pictures – серія про "Людину-павука". Для своїх глядачів sweet.tv відкриває легендарну трилогію з Тобі Маґвайром у головній ролі і перезапуск франшизи - фільми "Нова Людина-павук", "Нова Людина-павук: Висока напруга" і "Людина-павук: Повернення додому".

Підписники sweet.tv можуть переглядати бібліотеку Sony Pictures без будь-яких доплат.

"Ми підписали прямий контракт з Sony, за умовами якого всім користувачам платформи бібліотека студії доступна у межах підписки без доплат.

Ми відмовились від загальноприйнятої стратегії "1 мільйон фільмів" - для нас важливіша їхня якість. Тому наповнення бібліотеки обирали, співпрацюючи з Голлівудом.

Зупинилися на найпопулярніших, з рейтингом IMDb вище 6. Контент доступний українською, російською та мовою оригіналу", – коментує керівник sweet.tv Олександр Резунов.

sweet.tv — це "Hollywood українською". Крутий контент із рідним звучанням. Для багатьох фільмів компанія здійснює ексклюзивний дубляж власними коштами.

Тому у sweet.tv кіногерої говорять природно і гарною українською мовою, повністю занурюючи глядача у власну історію.

До кінця року планується завершити роботу над 70 фільмами і 500 трейлерами.

sweet.tv став першим українським онлайн-кінотеатром, який отримав доступ до офіційних озвучок культових кінохітів, завдяки підписанню прямих контрактів з голлівудськими мейджерами – кіностудіями Disney, Paramount, Universal та Sony.

Для довідки:

Sweet.tv - національний онлайн-кінотеатр із доступом до українського національного і преміального HD-телебачення, а також рейтингових світових кінохітів. На платформі доступні 227 каналів українського національного і преміального HD-телебачення, а також контент у 4К.

Компанія прагне надавати користувачам доступ до найкращого контенту на будь-який смак.

Весь контент можна дивитися в HD якості на будь-яких пристроях (телевізор, планшет, комп'ютер, смартфон). Інтерфейс додатку sweet.tv – один із найбільш дружніх та інтуїтивно-зрозумілих на українському ринку. На слабких пристроях платформа працює в 2 рази швидше аналогів.

Крім цього, її робота залишається стабільною навіть з мінімальною швидкістю інтернету, що дозволяє дивитись фільми, серіали та телеканали навіть у горах чи в дорозі.

На sweet.tv онлайн-трансляції не зависають. Також є можливість поставити телеефір на паузу та переглядати передачі у записі впродовж 14 днів.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів