Бренд Kolorit відгукнувся на заклик Катерини Кухар відновити головну балетну школу України

PROMOTED
18 листопада 2020, 14:50

Менше 0.2% усіх бюджетних видатків у 2021 році планують спрямувати на фінансування закладів загальної середньої та позашкільної освіти державної форми власності, серед яких і Київське державне хореографічне училище (КДХУ) – головна балетна школа в Україні.

При цьому понад 80% витрат складуть заробітні плати та поточні комунальні платежі, і лише менше 20% можуть бути розподілені серед усіх закладів освіти для проведення ремонтів.

 

Саме тому меценати, перед усім бренд Koloritпопулярний виробник лаків та фарб, відгукнулись на заклик про допомогу від нового в.о. директора балетної школи, прими-балерини Національної опери України та телевізійної зірки Катерини Кухар.

На балансі Київського державного хореографічного училища знаходяться 10 тисяч квадратних метрів приміщень, які потребують оновлення, адже впродовж 20 років в училищі проводилися лише мінімальні ремонтні роботи.

Розбиті шибки та двері, стіни, з яких осипається фарба, іржаві душові та санвузли, пліснява на стінах, поламані меблі та суцільна розруха – це реалії, з якими щодня стикаються вихованці навчального закладу.

Бренд Kolorit став головним постачальником лакофарбових матеріалів, необхідних для відновлення унікального навчального закладу.

"Культурна сфера у нашій країні, на жаль, потребує постійної підтримки. Ми не з тих, хто залишається осторонь та чекає, доки стан речей у державі зміниться.

Для бізнесу це справа честі підтримувати мистецтво і, тим більше, місце, де воно народжується. Саме таким місцем народження й розвитку талантів та майбутніх зірок є Київське державне хореографічне училище.

Ми повинні зробити все, щоб талановиті люди лишалися жити, вчитися, працювати у своїй рідній країні, здобували визнання та ставали відомими на весь світ саме в Україні, а не в імміграції, прославляючи якусь іншу країну.

Тому ми горді бути партнерами училища зараз і на далі", - поділився директор компанії Kolorit Ігор Женевський.

За три місяці роботи на посаді в.о. директора хореографічного училища зірка українського та світового балету Прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар привернула увагу суспільства до жахливого стану школи.

 

"Ми шукаємо можливість допомогти дітям, вже вдалося почати ремонт в навчальному корпусі, а саме в роздягальнях, душових кімнатах та туалетах. Однак те, що ми зробили за декілька місяців – крапля у морі.

Роботи ще дуже багато. Капітального та повного ремонту потребує спальний корпус училища.

Реставрація необхідна навчальним класам, коридорам, актова зала, їдальня та балетним залам училища: стіни, стеля, дзеркала, вікна треба замінити та оновити.

Відремонтована школа сприятиме фізичному та психічному здоров'ю дітей. Вони мають зростати із почуттям прекрасного, адже це найкращий спосіб духовного розвитку людини.

Наше завдання – розвинути у учнів почуття гармонії й краси, як садять паросток, щоб він зріс", - зазначила Катерина Кухар.

Також варто зазначити, директор компанії "Фарби Колорит" Ігор Женевський звернувся до всіх будівельників із закликом приєднатись до допомоги у відновленні даного навчального закладу.

"Для скорішого досягнення мети – повного оновлення навчального закладу та вдосконалення матеріально-технічної бази – потрібні трудові ресурси, а саме ремонтні компанії чи бригади майстрів, що можуть виконувати роботи з використанням матеріалів ТМ Kolorit.

Компанія також закликає волонтерів, свідомих підприємців та усіх небайдужих до мистецтва людей зробити свій внесок у розвиток Київського балетного училища", - пояснив Ігор Женевський.

Вітчизняна балетна школа відома в усьому світі, а українські танцівники, такі як Леонід Сарафанов, Олександр Стоянов, Денис Матвієнко, які закінчили саме КДХУ та на даний момент є зірками балету зі світовим ім’ям й виступають у найбільш відомих театрах та операх Європи, Америки і, звісно, України.

Для багатьох поціновувачів цього виду мистецтва у світі, саме захоплення талантом українських танцівників є початком інтересу до України.

Враховуючи популярність балету серед вищих прошарків суспільства, підтримка національної балетної школи також є вагомим фактором потенційного залучення інвестицій в економіку України, що реалізується завдяки збільшенню рівня цікавості до країни серед інвесторів, а також формування позитивного іміджу нашої держави у світі.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів