SWEET.TV, Віктор Андрієнко та Василь Вірастюк дарують свято дітям і знайомлять їх з новою українською літературою

НОВИНА КОМПАНІЇ
30 грудня 2020, 11:00

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV, Віктор Андрієнко та Василь Вірастюк привітали з Новим роком дітей з дитячих будинків, малозабезпечених родин і дитячих лікарень. Спеціально було надруковано тираж книги "Легенди Чарівнолісся" та проведена автограф-сесія з автором і акторами майбутнього фільму. Книжки відправлять у дитячі будинки, школи-інтернати, дитячі лікарні та бібліотеки по всій Україні.

 

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV разом із Віктором Андрієнко та Василем Вірастюком підготував благодійну акцію для дітей по всій Україні. Компанія фінансувала друк тиражу книги "Легенди Чарівнолісся" видавництва Братів Капранових і 29 грудня провела презентацію книги, де відбулася зустріч малечі з Віктором Андрієнко та Василем Вірастюком.

"Ми прагнемо, щоб діти мали доступ до якісної української літератури з сучасним поглядом. Книга "Легенди Чарівнолісся" — це дивовижна історія, що занурює навіть найменших читачів у магічний світ. Ми знаємо, що не всі мають доступ до нової української літератури. Саме тому ми робимо такі благодійні проєкти", — зазначає директор з маркетингу SWEET.TV Марина Русак.

Марина Русак, директор з маркетингу SWEET.TV
Марина Русак, директор з маркетингу SWEET.TV

Книга "Легенди Чарівнолісся" — уособлення української культури. Сюжет створювався за однойменним фільмом Віктора Андрієнка, над ілюстраціями працював відомий український художник — Олесь Юсипчук, а персонажі створювались за прототипами українських акторів: Бродніка писали з Василя Вірастюка, а на образ Мольфара Базіки надихнув Василь Бендас.

Зйомки фільму "Легенди Чарівнолісся", що були профінансовані Державним Агентством України з питань кіно та Українським Фондом Культури, на превеликий жаль, були призупинені через карантин. Але вони відновляться в новому році та стрічка скоро з’явиться на екранах українських кінотеатрів.

"Дуже важливо дарувати дітям казку, особливо у ці святкові дні, коли кожна, навіть доросла, людина чекає на новорічне диво. Я досить часто беру участь у дитячих проектах, на мій погляд це найбільш щира та найбільш вдячна аудиторія, для якої хочеться творити та змінювати світ на краще", — каже Василь Вірастюк

Примірники книги будуть відправлені до дитячих бібліотек, а також у дитячі будинки, школи-інтернати та дитячі лікарні по всій Україні. Таким чином діти з найвіддаленіших куточків нашої країни отримають краплинку радості та познайомляться з сучасною українською літературою.

Віктор Андрієнко та Василь Вірастюк
Віктор Андрієнко та Василь Вірастюк

"Коли ми почали спілкуватися зі SWEET.TV, я був здивований, що наші цілі повністю співпадають. Ми почали діалог про допомогу дітям, про те, що їм потрібно читати сучасну, якісну українську літературу."зазначає Віктор Андрієнко".

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV створив Фонд розвитку українського кіно та телебачення, до якого перераховується по 10 гривень з кожного платного підключення до сервісу. Компанія прагне створювати нове українське кіно, дарувати його магію українським глядачам, популяризувати наш кінематограф і створювати проєкти, якими буде пишатися вся країна.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів