Михайло Поплавський і штучний інтелект у фільмі "Ректор. Університет майбутнього"

PROMOTED
11 травня 2023, 14:46
 

Документальний проєкт створено з використанням 3D-графіки, VFX-ефектів про становлення Університету майбутнього — сучасного креативного арт-простору, де втілюються мрії та реалізуються сміливі творчі ідеї студентської молоді.

Відеоподарунок Михайло Поплавський розмістив на своєму YouTube-каналі.

В основі фільму покладено виконання штучним інтелектом завдання Михайла Поплавського — змоделювати Університет майбутнього.

Також використано зйомки сучасних подій та архівне відео.

Штучний інтелект за допомогою пошуку та аналізу інформації спробував створити простір нової сучасної освіти для творчого вишу.

Йому не вдалося це зробити через відсутність функцій емоційного інтелекту, формули щастя та атмосфери мистецтва, що надихає. Для цього знадобилися коментарі професіоналів.
"Університет культури — це місце щасливих людей. Ми створюємо комфортні, сприятливі умови для особистісного і професійного розвитку студентів, реалізації їхніх творчих здорових амбіцій", — розповідає ректор Університету культури Михайло Поплавський.
Він уже тридцять років очолює легендарний навчальний заклад, перетворивши маловідомий інститут культури на один із топових культурно-мистецьких закладів вищої освіти України.

Ректор зібрав команду, з якою працює non-stop вже десятки років, та створив в Університеті культури атмосферу позитиву та драйву, наповнивши виш філософією лідерства та ідеологією патріотизму й українськості.
"Моя формула щастя — емоційний інтелект із творчо-прикладним характером починає і виграє!

Це незгасаючий запал, сила духу і дії у досягненні поставленої мети, яка стала українським шляхом довжиною в життя", — пояснив Михайло Поплавський.

"Мені здається, що Михайло Поплавський — це більше, ніж будь-який інтелект і, я сподіваюся, в майбутньому буде інтелект Поплавського як окрема платформа", — доповнює майстер курсу факультету кіно та телебачення Григорій Решетнік.
Михайло Поплавський зазначає, що в університеті студент — це головна та центральна фігура, заради якої все й створюється.

Ректор власним прикладом показує молоді, що в житті немає нічого неможливого:
"Щоб стати успішним, потрібно вкласти в улюблену справу душу і серце, викластися по максимуму задля досягнення мети.

Сьогодні ми маємо дивитися в майбутнє, створювати світ кращим.

У всіх трендах є термін придатності, вони постійно змінюються, і ми повинні бути готові оновлювати свої знання, ламати стереотипи.

Щоб заявити про себе та стати оригінальним у цьому шаленому світі, необхідно побачити те, чого інші не бачать. Визначити власні унікальні особливості або вміння та капіталізувати їх у особистий бренд.

Будьте сильними! Не бійтеся помилятися і не бійтеся бути смішними. Критика слабкого ламає, а сильного гартує.

Помилки — це досвід. Чим більше ви помиляєтеся, тим сильнішими стаєте! Будьте першими! Світ любить перших!".

30 років тому Михайло Поплавський виборов для вишу майбутнє і прийняв нестандартні, креативні й шокуючі кроки для його розкрутки та розвитку.

Спочатку епатажно заявив про себе в шоу-бізнесі, запустивши піар-проєкт "Співаючий ректор як технологія", яким викликав шок, стрес і його несприйняття. Але 25-м кадром увійшов у підсвідомість людей. Виш отримав високий рейтинг впізнаваності.

Було зроблено багато кардинальних змін у менеджменті, маркетингу, концептуальному підході до освітнього процесу.

Та головну місію — привернути увагу — виконав саме цей проєкт.

Тепер Михайло Поплавський ще й трендсетер соцмереж, де збирає мільйони переглядів. В Instagram — 8 мільйонів фоловерів.

А чого варті його відео в TikTok, де в нього 1,5 мільйона підписників. І це зовсім не дивно для ректора, який першим запустив освітній проєкт із вивчення феномену ТikТok.

За словами Поплавського, треба бути на одній хвилі зі студентами, закохати їх у себе та в обрану професію.

"Київський національний університет культури та мистецтв — це сенс мого життя, ідеологія та позитивний заряд на успіх кожного студента.

Ми робимо такі стартапи, щоби мої вихованці досягли більше, ніж Михайло Поплавський.

Для мене важливо залишити після себе хороший слід, закласти ті раціональні зерна, що проростуть золотим урожаєм. Учитель сильний своїми учнями!" — сказав Михайло Поплавський.
Зараз на потужних факультетах проходить навчання в інноваційних лабораторіях, оснащених новітніми мультимедійними технологіями.

Студенти можуть долучитися до онлайн-лекцій і зіркових майстер-класів, тренінгів, воркшопів із будь-якої точки світу.

Навіть в умовах дистанційного навчання для абітурієнтів проходять дні відкритих дверей. Михайло Поплавський особисто спілкується з ними, знаходячи таланти у різних регіонах країни.

"Для талантів у нас завжди відчинені двері. Талановитим вхід без черги!", — каже ректор.
2023 рік оголошений Роком інновацій в Університеті культури.

Тут активно оновлюються освітні програми, процес стає доступнішим завдяки діджиталізації: "Університет у смартфоні", створенню відеолекторію, автоматизації Університету культури через SRM-систему, запуску метавсесвіту та VR-освіти.

Зокрема, створили лабораторію з доповненою реальністю та штучним інтелектом, відкрили високотехнологічний знімальний павільйон, лабораторії SPACE-STUDIO "ПоплавОК" і Motion Design.

Це новий креативний простір для втілення надсучасних сміливих та унікальних ідей.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів