Caribbean Club повертає культові танцювальні суботи

PROMOTED
5 січня, 18:00

Caribbean Club звітує про результати минулого року та готує безліч яскравих івентів на новий, 2024 рік.

«За 2023 рік Caribbean Club разом із Pepper’s Club провели понад 600 подій та зібрали понад 1 млн грн на підтримку ЗСУ. За ці гроші було куплено 9 дронів DJI Mavic 3T для аеророзвідки спец розділу «Янголи». До того ж у межах заходів «На шапку» зібрано 3 550 442 грн», — розповіла артдиректорка закладів Анастасія Ваганова.

На новий 2024 рік у команди Caribbean Club дуже амбітні плани. Зокрема відбудеться повернення культових танцювальних івентів — карибських вечорниць. Перші запальні суботи чекають на гостей Caribbean Club уже в січні.

Також у списку подій першого місяця 2024-го — виступи славнозвісного вар’єте «Рояль» в інтригуючому форматі, театральні бестселлери від «Чорного Квадрата», музично-магічний «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом» та інші не менш цікаві заходи. Детальніше — у добірці нижче.

6, 13 та 27 січня: «Карибські вечорниці»

Фірмові драйвові танцювальні суботи від Caribbean Club повертаються. Перші вечорниці відбудуться вже 6 січня. За карибський вайб та незабутні враження на них відповідатимуть кавер-бенд Stories та незмінний супердіджей DJ Mustafaev.

Жива музика, улюблені пісні й нестримні танці — із «Карибськими вечорницями» потужний заряд позитивної енергії для всіх гостей Caribbean Club забезпечений.

10, 13, 17, 24, 27 та 31 січня: вистави театру «Чорний Квадрат»

Театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат» продовжує тішити гостей Caribbean Club терапевтичними виставами, що дарують тепло, щирість та сміх.

По середах та суботах артисти театру даруватимуть гарний настрій та можливість зарядитися позитивом: 10 січня — «Щастя завжди поруч», 13 січня — «Гола правда», 17 вересня — «Ліворуч від розлуки», 24 січня — «Пробач. Прощавай. Сміття винесу сам», 27 січня — «Попередні пестощі», 31 вересня — «9,5 хвилин До та Після сексу».

Вистави виконуються українською мовою. Опис кожної вистави можна знайти на сайті.

12, 19 та 26 січня: вар’єте «Рояль» у форматі дінер-шоу

У січні в Caribbean Club відбудуться особливі виступи легендарного вар’єте-шоу «Рояль» — у форматі дінер-шоу. На них глядачів чекає не тільки захопливий музичний перформанс для дорослих, а й вишукана вечеря. Смачні страви та келих вина/просекко будуть включені у вартість квитка.

Спеціальною гостею шоу 12 та 19 січня традиційно стане Lida Lee — українська співачка, відкриття року «YUNA-2021» та засновниця волонтерського штабу.

Частину прибутку з вар’єте-шоу «Рояль» спрямують на підтримку ЗСУ.

25 січня: «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом»

25 січня в Caribbean Club відбудеться душевно-джазовий вечір у компанії одних із найкращих українських музикантів — колективу Jazz in Kiev Band.

Окрім поринання у всесвіт джазу, гостей заходу очікують невигадані історії. Найголовніший український популяризатор джазу Олексій Коган проведе своєрідний екскурс у світ джазу, розповівши про кожну п’єсу цікаву оповідь.

28 січня: концерт MARI CHEBA

Наприкінці січня в Caribbean Club зіграє великий сольний концерт співачка Mari Cheba. На ньому артистка в затишній акустичній атмосфері презентує новий сингл «Тягне». До того ж — разом зі слухачами відсвяткує свій День народження в Caribbean Club.

На концерті відбудеться благодійний аукціон. Усі зібрані на ньому кошти підуть на потреби ЗСУ.

Переглянути актуальний розклад подій Caribbean Club та купити квитки можна на сайті caribbean.com.ua.

У разі повітряної тривоги гості можуть направитися до найближчого бомбосховища, зазначеного на карті.

Останні матеріали
Більше матеріалів