Сердючку назвали іконою

1 травня 2007, 17:44

Вєрка Сердючка в буквальному сенсі перейняла естафету від Тіни Кароль. Мало того, що кітчеве "явище" української естради їде на "Євробачення" слідом за Кароль, Сердючка й "Танці з зірками-2" не обминула.

У неділю ввечері у ході гала-концерту танцювального шоу-проекту колишня провідниця, а тепер "пєвіца і актріса" підмінила Тіну на її традиційному посту.


У той час як Тіна Кароль з‘явилася на паркеті поруч із Юрієм Горбуновим, Вєрка зі своєю "мамою" чекала на учасників "Танців-2" за лаштунками.

Розкрутка екс-провідниці триває повним ходом. І на "Міс Україна-2007" Вєрка з перцем стрибала, і на "Танцях з зірками" на паркеті була. На щастя, не в ролі чиєїсь партнерки, а лише як виконавиця пісні для "Євробачення-2007".

До речі, каламбур зі словами про збите масло "lusha tumbai!", які звучать як прощання з Росією "Russia, good-bye!", ще й досі не висвітлено остаточно.

Так, провідна британська газета "Daily Telegraph" в іронічній замітці написала: "Український трансвестит починає нову Холодну війну". А рейтингова ранкова програма "Today" на радіо BBC Radio 4 взяла цю замітку в огляд преси.

У той же час ведучий BBC Джон Гамфріз зазначив, що, наскільки йому відомо, "lusha tumbai" монгольською – це не збите масло, а підкисле масло. Проте досконалий аналіз слів п‘ятимовної пісні Вєрки-Попелюшки ведучий залишив на знавців монгольської.

Між іншим, як пишуть ті ж самі журналісти BBC, в Іінтернеті про Сердючку можна знайти характеристику "l’icone du kitsch" – "ікона кітчу".

"Вона має багато спільного з Монті Пайтоном, сатиричним британським колективом, який глузував з різних аспектів дрібно-буржуазного мислення", - пише BBC.

"Висміюючи псевдоцінності ("Ну, як вам, мамо, ресторан? Ампір!" – каже вона своїй "мамі" в одному з відеокліпів), які нестримно прославляються у такій великій частині українського інформаційного простору, Сердючка підносить дзеркальце до носа українського суспільства у такий же спосіб, у який Симпсони, унікально популярний мультиплікат з вісімнадцятирічною історією, підносить дзеркальце до носа суспільства американського", - йдеться далі у замітці BBC.

Тож Сердючку багато хто розцінює саме як пародію. Пародію на попсу, на гламур, на масовість, на кітч. Можливо, саме так і слід сприймати персонаж Андрія Данилка на ім‘я Вєрка Сердючка.

У будь-якому разі Туреччина офіційно заявила, що голосуватиме саме за українську Сердючку.

Фото з офіційного сайту Вєрки Сердючки та фото Андрія Авдошина

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів