Кохана Лещенка: Мене досить важко приборкати, а у Сергія це вийшло

ТАМАРА КУДРЯВЧЕНКО, ДМИТРО ЛАРІН (ФОТО)
Вівторок, 8 листопада 2016, 09:00

Ім’я діджея Анастасії Топольської не сходить з перших шпальт відтоді, як депутат Сергій Лещенко оголосив про стосунки з нею. А коли парочка після трьох місяців роману придбала розкішну квартиру у центрі міста – це викликало неабиякий резонанс у суспільстві.

З відомого в музичних колах діджея Настя перетворилася на селебріті. У неї почали брати інтерв’ю та запрошувати на зйомки. Про її колишній шлюб з іншим діджеєм – Анатолієм Тапольським – не писали лише ледачі. Навіть песика її доньки Уляни показували на телебаченні.

ТаблоID зустрівся з Анастасією та розпитав про те, як вона змінилася за ці кілька місяців раптової слави, чим саме підкорив її Сергій, та яким вона бачить своє майбутнє у новому статусі коханої жінки депутата.

За словами Топольської, ідея написати про їхні стосунки у соцмережі належала саме Лещенку.

"Ми разом подумали, що це весело, ми стібалися, це був такий тролінг. Адже де ви ще бачили, щоби депутати зустрічалися з діджеями? Ми знали, що ця тема викличе резонанс. Нам була цікава реакція. Ще ми хотіли самі це оприлюднити, щоб потім не було пліток, якщо хтось нас побачить разом. Хотілося передати все це з перших рук".

 

До історії з Лещенком про Настю писали лише профільні музичні видання. В Україні про неї майже не говорили.

"…Але Сергій – достатньо відомий персонаж, тож він мене підтягнув до цієї слави. Хоча той факт, що про мене заговорило українське суспільство – це трішки інше. Це менш якісно, ніж те, до чого я звикла. Про мене зазвичай говорили люди, які розбираються в електронній музиці, які стежать за мною. А тепер говорять ті, хто не знає, що діджей - це дійсно професія, а не просто захоплення малоліток. Для багатьох це було неочікувано".

Друга значно більша хвиля резонансу захлиснула Настю і Сергія після того, як стало відомо про купівлю ними дорогої квартири.

"Ми знали, що буде реакція, але ми не думали, що це буде аж настільки. Тобто ми розуміли, що будуть новини, чутки. Це один із небагатьох приводів, коли можна причепитися до Сергія. Але за це взялися дуже жорстко. Ми не очікували такого масштабу".

Тоді Насті довелося оголосити розміри своїх заробітків за діджей-сети, а Сергію - назвати суму, яку він узяв у борг.

Тепер, каже діджейка, працювати доведеться ще більше, ніж зазвичай: "Бо у мене є мета – повернути борг за квартиру".

 

Минулого тижня Настя знову нагадала про себе у соцмережі. Вона публічно обурилася через те, що її шоу на "Kiss FM" опинилося під загрозою закриття.

Адже у листопаді почав діяти Закон про квоти на радіо, за яким 30 відсотків контенту щогодини має бути українською мовою. Як відомо, музика Топольської вокалу не передбачає, це і стало причиною її емоційного посту у Facebook, за який вона потім вибачилася.

Утім, усе вирішилося позитивно. Ефір Насті просто скоротять до 45-50 хвилин, а решту ефірної години компенсують квотою.

До негативу та образ, які полилися на неї, зокрема, у соцмережах, Топольська ставиться філософськи.

"Іноді, буває, чіпляє. Я закипаю спочатку, а потім видихаю, через 5 хвилин заспокоююся. Проводжу сама з собою бесіду і відпускаю. Але, звісно, я жива людина, емоційна, все приймаю близько до серця. Якщо я бачу, що людина проти мене, але з нею можна говорити, я говорю. І можливо, врешті вона зрозуміє та стане на мій бік. Я не хочу здаватися байдужою. Бо мені не все одно. Мені важливо, щоб люди розуміли мене справжню. Мені нема, що приховувати, у мене немає скелетів у шафі. Тому я відкрита для будь-якого діалогу".

Ще одним приводом для негативних відгуків, зокрема, від деяких політичних сил, стали виступи діджейки у Москві, які вона врешті скасувала.

"Я взагалі не виступаю у Росії. Я виступаю лише в одному місці у Москві – і тільки через те, що цей клуб (Арма 17) зіграв визначальну роль у моєму розвитку, коли я змінила ім’я, музику, стиль. Це було у 2010-му році. І вони були єдині на сцені, до якої я прагнула, хто протягнув мені руку і повірив у мене. Вони дали мені шанс і запросили стати їхнім резидентом.

Коли стався конфлікт між країнами, психологічно виступати стало трохи складніше. А в цьому році я там жодного разу так і не виступила. Останній концерт скасувала через тиск громадськості".

Але цей клуб Настя порівнює з родиною.

"У мене з цими людьми не просто робочі стосунки. У мене не було приводу підозрювати їх у зраді, в осуді... Я не хочу підтримувати цей ура-патріотизм, я не хочу, щоб він мене ламав, бо це не є справжнім. Я не відчуваю своєї провини і не відчуваю, що роблю щось не те. Я ж не концертна співачка, яка заробляє мільйони".

 

До речі, активно діджеїти Топольська планує ще декілька років.

"Я собі встановила планку – 35 років. Далі я зможу грати, але не в такому режимі. За цей час я маю підготуватися і вирішити, чим займатимусь ще. Просто естетично не гарно, коли старі бабці грають за пультом і намагаються молодитися. Я не хочу виглядати так сумно, хочу піти зі сцени молодою і гарною".

Окрім музики, Настя цікавиться психологією та навіть збирається вивчитися на психолога. А після завершення кар’єри діджея подумує про громадську діяльність.

"…Хочеться проявляти якусь активність в Україні. Інші країни мене ніколи не приваблювали, тому я досі не переїхала, наприклад, до Берліна, адже у мене була і є така можливість. Усі дивуються, що я досі живу в Києві. Мені все подобається і мене все влаштовує. Не в плані держави, а в плані мого особистого життя у ній. У мене є все. Мені багато не треба.

Мені подобаються наші люди, менталітет, мені важливо говорити своєю мовою. І діяльність я теж розвиватиму тут. Для мене поки загадка, що я робитиму далі. Я довіряю своєму життю – куди воно мене понесе, там мені і буде добре. Я не розгублюся".

 

За останній час стиль і вигляд Насті став більш жіночним. Але вона запевняє, що це не вплив всезагальної уваги, а лише бажання подобатися Сергію.

"Я відчула себе жінкою поруч із ним. Мені захотілося красиво вдягатися, взувати підбори. Бо я не дуже комфортно почуваюся на підборах, це не мій стиль. Але зараз мені подобається. Мені просто хочеться, аби він дивився на мене та дивувався тому, як я виглядаю. Тому що дуже важливо виглядати добре завжди, а не лише на початку стосунків".

Попри дуже щільний графік та часті перельоти, Насті непогано вдається зберігати форму.

"Мені дуже пощастило на генетичному рівні. Мій організм не надто піддається зовнішньому впливу, зміні часових поясів, клімату або їжі. Я не ходжу до салонів краси, лише на чистку обличчя раз на півроку. Не роблю манікюр і не фарбую нігті. Не фарбую волосся, я мінімально витрачаю на це час. Мені вистачає якогось скрабу для тіла чи крему".

На дієтах діджейка теж не сидить. Якось спробувала, але невдало. І тоді психотерапевт, з яким Настя консультується вже три роки щодо різних життєвих моментів, порадила книгу про інтуїтивне харчування.

"Я упевнена, що, перш ніж сісти на будь-яку дієту, варто прочитати цю книгу. Це дуже важливо, ви навіть не уявляєте наскільки. Я їм все, що я хочу, що потребує мій організм. От якщо хочу сала, можу його з’їсти. Треба довіряти своєму організму".

 

Зараз через брак часу Насті не вдається регулярно займатися спортом. Хоча був період, коли вона активно ходила на бокс.

"Один друг сказав, що лише бокс мені підійде, бо він дуже пасує моєму темпераменту. Займалася понад рік. Але у квітні цього року через інтенсивний графік виступів не змогла продовжувати тренування".

Якщо добре пошукати у мережі, можна знайти оголені фото Топольської, навіть у період вагітності. Але зараз зніматися, наприклад, для "Playboy", Анастасія б не стала.

"Мені це нецікаво. Мені було б цікаво знятися для художнього фотопроекту, щоб це було мистецтво, а не глянець для чоловіків. Просто у кожної жінки, яка народжувала, є окремі нюанси. Мені оголеною зніматися не здається дуже привабливим, тому що у мене, наприклад, вже не та форма грудей, яка була колись".

В одному з інтерв’ю Настя розповідала, що спілкується переважно з чоловіками. ТаблоID запитав Сергія, чи не ревнує він свою жінку до численних прихильників.

"В принципі, більшість людей навколо Насті я знаю. Це переважно її колеги. Було два випадки ревнощів до українців, але я не називатиму їхніх імен".

"Я думаю, що не даю приводів ревнувати. А Сергія я б хотіла поревнувати, мені здається, це якось заряджає. А якщо серйозно, рівень довіри наших стосунків не дозволяє ревнувати. Ми розповідаємо один одному все".

Також Топольська зізналася що через те, що вони з Сергієм - обоє сильні та самостійні особистості, іноді їй доводиться себе контролювати.

"…Сергія я вибрала тому, що він сильніший за мене. І я чекала, коли у моєму житті з’явиться чоловік, який стане для мене авторитетом, який буде вище, старше, сильніше. Це і є те, чого мені не вистачало у всіх моїх партнерах.

…Я просто втомилася. Відтоді як я розійшлася з чоловіком, я зайняла позицію голови родини. В мене є мама, дочка, я заробляла гроші, приймала рішення, організовувала побут. І я почувалася чоловіком. У мені почала розвиватися чоловіча енергія. І я дуже виросла. Я вже самодостатня і самостійна, тому мене важко втримати. Мене так швидко не приборкаєш. А у Сергія це вийшло. І, мабуть, саме це і стало ключовим моментом у моєму рішенні бути з ним чи не бути".

 

Коли Настя знайомилася з Сергієм, вона не сприймала його як потенційного партнера, скоріше - як цікаву особистість.

"Я стежила за ним вже роки з два. Сергій мене привабив, перш за все, як цікава людина, як журналіст. Мене в ньому завжди цікавило те, що він політик - і ходить на вечірки та захоплюється електронною музикою. У нього широке коло інтересів.

І коли ми познайомилися та почали розмовляти, ми говорили лише про музику. Ми почали обговорювати мої мікси, інших артистів. Якщо чесно, коли ми з ним зустрілися, я не думала про флірт. На перший погляд, він не у моєму смаку. Я розуміла, що можу в нього багато чого навчитися… А потім він зробив жест, у якому я побачила його увагу до мене як до жінки. І подумала – а чому б і ні".

У цих стосунках змінилася не лише Настя, а й Сергій. Адже йому довелося знаходити спільну мову з 8-річною дочкою коханої Уляною.

"Спочатку Уляна Сергія не підпускала. Бо не знала, наскільки все це серйозно. Вона дуже ревнувала, бо відчувала, що він забирає багато моєї уваги. Але ж він не розгубився. Він з нею не сюсюкав, якось одразу зрозумів, як поводитися. Адже вона - незвичайна дитина, дуже свідома і самостійна. І коли я їду на гастролі, вони залишаються удвох. Їм доводиться якось виживати разом.

Мені дуже приємно за цим спостерігати. І приємно, що він приділяє Уляні багато часу та уваги. Мені подобається, що він хоче цим займатися і розуміє важливість цього всього".

 

На запитання, чи планують вони ще дітей, Топольська відповіла: "Звісно, хочемо"

Весілля пара теж планує і вже має деякі замальовки. Сукню Настя хоче українську національну. А саме святкування – скромним та пристойним.

До речі, з колишнім чоловіком Анатолієм Тапольським у Насті та Сергія досить хороші стосунки.

"Толік усе розуміє. Він не намагається перешкоджати. Він, насправді, дуже підтримує Сергія. Що для мене було максимально вражаюче… Для мене було дуже складно все це переживати. Але в результаті це виявилося легше, ніж я очікувала. Він повівся достойно. І я не бачу ані ревнощів, ані бажання ускладнити процес.

Але ж я теж обираю чоловіків не просто так. Я одразу відчуваю, кому можна відкриватися, а кому ні. Так було і з Сергієм. Тому в нас усе так швидко сталося. В мене від нього взагалі немає таємниць. Я можу йому розповісти абсолютно все, що він мене запитає. Я впевнена, що він мене правильно зрозуміє та сприйме.

Це дивовижні стосунки, і такі самі в мене були з Толіком. Але він — творча особистість, тому було важче у деяких моментах. Ми дуже часто сварилися. А з Сергієм - ні. Все дуже рівно, зрозуміло, і я навіть не уявляю, як з ним можна посваритися".

Лещенко, як виявилося, вже встиг познайомитися не лише з мамою Насті, яка живе під Києвом, а і з її старшими сестрами, одна з яких - у Донецьку, а інша – у Криму.

"З сестрами через політику в нас іноді виникали суперечки. Однак з моєї ініціативи ми припинили піднімати цю тему між собою. А до Сергія всі вони поставилися дуже добре. Він їм сподобався, коли вони приїздили. Тобто у родину його прийняли".

Настя з Сергієм та Уляною вже мають кілька сімейних традицій. Наприклад - вечеряти вдома.

"За вечерею ми спілкуємося, обговорюємо, як минув день. Слухаємо, як Уляна читає. У нас на холодильнику висить аркуш, де ми записуємо наші домашні традиції одну за іншою. Обов’язково після вечері п’ємо чай, без чаю ніяк. Раз або два на місяць ходимо в кіно. А ще читаємо перед сном".

 

Що ж до відпочинку — Анастасія не з тих, хто любить влаштовувати собі відпустки кілька разів на рік.

"Раніше я взагалі не відпочивала. У мене було таке, що два роки поспіль виступала кожні вихідні, навіть не було перерви на Новий рік. А на цей січень я планую бути в Україні, можливо, в Карпати поїдемо. Я дуже хочу Різдво відсвяткувати у горах з родиною".

ТаблоID