Замість Козловського з "Танців-3" вилетіли австрієць та українка

22 жовтня 2007, 14:45

От не щастить Віталію Козловському надовго затриматися в "Танцях з зірками". В першому заїзді проекту він вилетів досить скоро, і цього разу вже ледь не покинув танцпол.

Проте, співочій "барбарисці", як його назвала Вольнова, поталанило трохи більше за австрійця Мануеля Ортегу. З останнім, як і передбачала ведуча шоу Тіна Кароль, глядачі попрощалися одним із перших.

До речі, Кароль і Юрії Горбунов, як і попереджали, з‘явилися на паркеті в образі історичної закохано пари – Бонапарта та його Жозефіни.


Тож у суботу відбувся другий ефір програми "Танці з зірками-3. Ліга чемпіонів". Відкрили данс-вечір фокстротом Лілія Подкопаєва та Кирило Хитров. А за оцінками журі ця пара посіла друге місце.

За ними на паркет із вальсом пам'яті Лучано Паваротті вийшли Наталя Могилевська і Влад Яма. Танцювали партнери під арію одинадцятирічного Вадима Панкратова. Вони, до речі, і стали лідерами другого ефіру "Танців", отримавши 32 бали.

Не розчарували глядачів і запальні Наталя Корольова та Євген Папунаїшвілі. Щоправда, їх самих цього вечора спіткало прикре розчарування. Але про це пізніше.

Про безтурботне дитинство нагадали присутнім Ганна Пелипенко та її партнер поляк Марчин Мрочеку. Парочка відбацала ча-ча-ча під дитячий хіт усіх часів і народів "Я на солнышке лежу". Відповідно, Марчин в цій танцювальній мініатюрі взяв на себе роль черепахи, а Аня – левеняти.

Потішили старим і добрим Макс Неліпа та Олена Шоптенко. Вони станцювали під пісеньку зі словами "На 10 девченок по статистике 9 ребят". Проте журі було не надто вражене.

Парочка Ксенії Горб та Віталія Козловського ледь не вилетіла з проекту. Не до душі припало журі їхнє ча-ча-ча під "Кавказьку бранку". А Віталію взагалі зауважили, що він "непристойно крутить стегнами".

Від виходу з проекту пару врятували їхні суперники - Юлія Окроперідзе та Мануель Ортега. Саме вони стали першими льотчиками-зальотчиками і вилетіли з "Ліги чемпіонів".

Знову ж таки не змогли розчулити журі італійці Памела Камасса та Анжело Мадоніа: ані їхній сльотливий фокстрот під романс "Ты меня на рассвете разбудишь", ані біла сукня "попи Італії" із Мадонною Леонардо да Вінчі на спині.

Зате, як влучно зауважив Юрій Горбунов, спагетті у італійців відмінні.

Фото "Сегодня" та фото прес-служби "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів