Оксана Караванська "зізналася" у захопленні азартними іграми

12 жовтня 2007, 18:23

Оксана Караванська у перший день "Ukrainian Fashion Week" – це вибух весняних яскравих кольорів і азартність. Останнє – завдяки картярській темі, якою захопилася львівська дизайнерка.

Караванська, як з‘ясувалося, розкопала десь лайф-сторі львівської художниці 19 сторіччя Олени Кульчицької. Остання свого часу підписувалася "ОК" та, окрім всього, працювала над створенням гральних карт з українськими етнографічними мотивами.


Етно і раніше було близьке Караванський. Тепер же туди додалися ще й картярські мотиви: чірви, піки, трефи поселилися на капелюшках, подолах суконь, кінчиках краваток тощо. А фішкою, як завжди, лишилися химерні сумки "з викрутасами".

Що ж до самого показу, то він не обійшовся без маленьких казусів. Так, моделі Караванської постійно спотикалися і ковзали по подіуму. А одна дівчина ледь не впала, заплутавшись у власних просторих брюках.

Моделі дефілювали під композиції від "Океана Ельзи", "Мандрів" та етнічні мотиви. Співачка Руслана, присутня на показі, у якусь мить навіть почала погойдуватися на сидінні у такт барабанному перестуку однієї з мелодій.

Караванська захопилася картами, і це видно у багатьох моделях

Як і раніше, сумочки від ОК не лишаються непоміченими

А це поєднання картярської теми і фішкових сумок

Трефовий капелюшок

Це не бейзбольна біта, а всьгого лише складова сумочки. За потреби може бути використана як засіб самооборони

Яскраві легкі кольори

Чоловікам барвистість теж не чужа

Картярська краватка

Європейський варіант Караванської

Романтичність і легкість силуету

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів