Бомонд у перший день Ukrainian Fashion Week: Тіна Кароль, Руслана, Катеринчуки, Рибачуки

12 жовтня 2007, 11:53

Перший день Українських тижнів моди став справжнім початком наймоднішої події осені. Про те, що в експоцентрі у Пушкінському парку відбувається щось грандіозне стало зрозуміло ще задовго до наближення до самого приміщення, в якому стартував Ukrainian Fashion Week.

Ледь не вся центральна паркова алея була заставлена автомобілями, навколо павільйону юрбилися купи людей. Здається, на покази колекцій від українських дизайнерів зібралося ціле місто.

Всередині ж павільйону натовп перетворився на справжнє живе море, у якому змішалися гламурні гості, VIP-персони, зірки, політики, бізнесмени, журналісти і поодинокі щасливчики, яким вдалося дістати квиток на перший день Фешн вік.


Усі опинилися у рівних умовах: тиснява і задуха, спалахи фотокамер і світло софітів.

Перший день показів відвідав чи не весь український бомонд. Подивитися на колекцію від Оксани Караванської прийшла співачка Руслана, ведуча Маша Єфросініна, колишня прес-секретар президента Ірина Геращенко, речниця голови СБУ Марина Остапенко, політик Микола Катеринчук з дружиною, Олександра Кужель.

Справжній аншлаг створила Вікторії Гресь. На її показ зібралося найбільше гламурних гостей: співачка Тіна Кароль, ведуча Світлана Вольнова, співачка Світлана Лобода, сімейство колишнього голови секретаріату президента Олега Рибачука, скульптор Олег Пінчук, ведучий Дівєєв-Церковний з супутницею, дружина Богдана Губського Євгенія та інші.

У перший день UFW гості побачили колекції чотирьох провідних українських дизайнерів – Вікторії Гресь, Оксани Караванської, Лілії Пустовіт та засновників спортивної марки одягу WAWA – Віктора Анісімова та Владислава Ващука.

Фоторепортажі з цих показів дивіться незабаром на ТаблоID.

Подружжя Катеринчуків. Чоловік покинув гламурне зібрання після першого показу, а дружина досиділа до кінця

Ведучий Ігор Посипайко гармонійно виглядає поряд з руденькою супутницею

Скульптора Пінчука обціловує якась краля

Дизайнер Олексій Залевський з чарівною супутницею

Дружина футболіста Ващука дизайнерка Маргарита Січкар

Сімейство адвокатів Власенків, мабуть, вже й не пам'ятає, коли востаннє вечеряло вдома. Усе тусовки, тусовки... Поряд з подружжям - ведуча Наталя Калатай

Олександра Кужель не могла пропустити таку гламурну подію. Поряд з нею сидить екс-дружина Іллі Ноябрьова

Катя Осадча в кедах і рваних панчохах. Поряд з нею - класична Оксана Білозір

Світлана Лобода прийшла без "мущіни"

Перукар Дюденко з дружиною

Перукар Дюденко з дружиною

Тіна Кароль весь час перешіптувалася зі своїм продюсером Євгеном Огіром. Коли на подіум вийшли дівчата у пенюарах, Огір шепнув щось на вушко Тіні. Та голосно засміялася, а потім присоромила супутника за не дуже коректний жарт

Сімейство Рибачуків жваво реагувало на показ від Гресь, заводячи своїми оплесками весь перший ряд. Після показу Рибачук зізнався, що був дуже вражений образами, створеними дизайнеркою: "Це чудово. Це навіть не 60-ті, це 50-ті". Поряд з дружиною Рибачука - керівник інформдепартаменту секретаріату президента Лариса Мудрак

Ведучі Павло Костіцин (по центру) та Катерина Виноградова

Яка ж модна подія без Губської

Ірина Геращенко прийшла на улюблену Гресь

Геращенко і Остапенко активно обговорюють сукні Вікторії Гресь

Дівєєв-Церковний разом з новою пасією

Владислав Ващук вирішив перекусити

Ольга Горбачова прийшла разом з дівчатами з "Арктики"


Фото Дмитра Амідова. Останнє фото Артема Жавроцького
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів