У Київ привезли смокінг Джеймса Бонда та інші шедеври італійців

11 жовтня 2007, 17:36

Ще одна гламурна подія напередодні "Ukrainian Fashion Week" - відкриття у його рамках унікальної виставки-ретроспективи італійської моди.

Експозицію презентували у середу в центрі Києва у музеї Ханенків. На ній представлені роботи провідних італійських дизайнерів одягу.


Організатор "Ukrainian Fashion Week" Ірина Данилевська на презентації ретроспективної експозиції італійської моди стояла пліч-о-пліч з заступником київського мера Віталієм Журавським

Загалом, на експозиції запропоновано колекцію з понад 150 убрань і аксесуарів. Усі вони були створені відомим італійськими кутюр‘є з кінця 40-х років і аж до наших днів. Тобто із періоду, коли італійська мода тільки починала зароджуватися, до часу, коли італійський стиль в усьому світі став синонімом вишуканого смаку.

На новій виставці можна побачити понад 150 експонатів від відомих італійських кутюр‘є за півстоліття

До слова, наразі тут представлені унікальні експонати. Приміром, смокінг Brioni 2002-го року для Джеймса Бонда, якого Пірс Броснан зіграв у фільмі "Помри, але не зараз".

Смокінг Brioni для Джеймса Бонда, якого Пірс Броснан зіграв у фільмі "Помри, але не зараз".

Також є тут одяг, у якому на подіумах хизувалися всесвітньо відомі акторки та моделі: Софії Лорен (Giorgio Armani, 2007), Міла Йовович (Prada, 1999), Сінді Кроуфорд (Cavalli, 2000), Наомі Кемпбелл (Versace, 1998), Дженіфер Лопес (Versace, 2000) тощо.

"Мода – це в першу чергу мистецтво. Завдяки привезеній колекції з Італії усі відвідувачі виставки зможуть побачити шедеври таких світових знаменитостей як: Armani, Cavalli, Valentino, Versace, Fendi, Dolce і Gabbana та ін. Можливо, оцінивши дані роботи, усі ми на крок станемо ближче до світової моди", – зауважила організаторка "Ukrainian Fashion Week" Ірина Данилевська.

За матеріалами www.luxportal.org

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів