Дівчата Ющенка, "Термінатор" та Джекі Чан заїхали в Китай

3 жовтня 2007, 10:41

У вівторок ввечері дружина президента уболівала за долю України не на її просторах. При цьому дорікнути Катерині Ющенко нема чим. Хоча перша леді і провела вечір зовсім близько із зіркою китайського кіно Джекі Чаном та губернатором Каліфорнії Арнольдом Шварценеггером.

Річ у тім, що пані Катерина як голова наглядової ради фонду "Україна 3000" взяла участь у церемонії відкриття Всесвітніх літніх ігор Спеціальної Олімпіади – 2007. Урочистості відбулися на Олімпійському стадіоні у китайському Шанхаї.

До речі, Спеціальна Олімпіада – це найбільша у світі програма цілорічних спортивних тренувань та змагань для людей з вадами розумового розвитку.


Мета цієї Олімпіади – залучати якомога більше людей з вадами розумового розвитку, з різним рівнем здібностей до занять спортом.

Українська ж команда на Іграх представлена 50 атлетами. Вони змагатимуться у плаванні, атлетиці, гімнастиці, футболі, баскетболі, бадмінтоні тощо.

Цьогорічна Спеціальна Олімпіада пройде 2-11 жовтня і зібрала понад сім тисяч атлетів зі 169 країн, які змагатимуться у 24 Олімпійських видах спорту.

А на церемонії відкриття на трибуні стадіону поряд із першою леді України сиділи її донька Софійка та дружина польського президента Леха Качиньського Марія.

У Шанхаї відбулася церемонія відкриття Спеціальних Олімпійських ігор 2007

На церемонію приїхала перша леді Катерина Ющенко із донькою Софійкою

Сусідкою на трибуні китайського стадіону стала Марія Качиньська, дружина польського президента. Тим часом Софійка зосереджено виглядала щось у величезний бінокль

Можливо, дочка Віктора Ющенка так виглядала актора Джекі Чана?

Або намагалася роздивитися феєричний помаранчевий корабель

На тих самих трибунах, недалеко від Катерини Ющенко, побував губернатор Калфіорнії і вічний Термінатор Арнольд Шварценеггер разом із дружиною

Тим часом присутнім на шоу запропонували маштабну виставу в китайському дусі

Фото Михайла Марківа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів