Стівен Сігал приїхав у Київ по дівчат

17 вересня 2007, 12:51

Минулого тижня київські журналісти розсекретили VIP-а, який ховався від преси. Американський супер-герой бойовиків Стівен Сігал перебував у столиці інкогніто. Однак на обох заходах, які відвідав закордонний гість, його було зафіксовано фотографічно.

Так, популярного актора "засікли" у двох місцях. Спершу Сігал опинився у дамському товаристві, а тоді серед малих дітей.

О пів на дев’яту вечора у четвер зірка фільмів "В облозі", "Патріот" і "Наказано знищити" з‘явився в одному зі столичних барів. Актора супроводжував менеджер Чіро Орсіні та троє охоронців.


Голівудська зірка Стівен Сігал вибирав красунь для свого нового фільму в українській столиці

Виявилося, Стівен Сігал проводив у Києві кастинг. Зірка відбирала дівчат для свого нового фільму, зйомки якого розпочнуться наприкінці року на кіностудії Довженка.

Кого врешті відібрав американський мен, залишилося загадкою. Її Сігал пообіцяв розкрити під час свого наступного візиту у Київ.

До речі, паралельно із кастингом Стівена Сігала у тому самому барі проходив іще один захід. У гламурному закладі проводився український етап конкурсу краси "Міс Інтерконтиненталь".

Цей міжнародний конкурс було засновано ще у 1971 році. Тоді острів Аруба вирішив прийняти і провести перший фінал міжнародного жіночого конкурсу у себе - для залучення туристів з усього світу.

Після Аруби конкурс проходив і на Багамах, і у Китаї, і в Німеччині та інших країнах. А серед переможниць "Міс Інтерконтиненталь", зокрема, - Верона Фельдбуш, дружина учасника групи Modern Talking Дітера Болена.

"Міс Талант" Діана Старкова стала ще й "Міс Україна Інтерконтиненталь". А Стівен Сігал її коронував

Тож, коли нарешті визначилася переможниця київського етапу конкурсу, до процесу залучили і Стівена Сігала. Так, зірку кіноекранів попросили вручити 23-річній білявці Діані Старковій срібну корону.

"Я не збиралася брати участі в конкурсі. Але мусила замінити подругу, яка захворіла", - зізнається спантеличена перемогою дівчина. Тепер Старкова на початку жовтня спробує стати най-най-най у конкурсі "Міс Інтерконтиненталь" на Сейшелах.

Після церемонії нагородження Сігал влаштувався поруч із барною стійкою. А коли актора спитали, чи сподобалася йому Україна, він відповів: "Єс!"

Між іншим, ще у четвер американська зірка побувала у Києво-Печерській лаврі. Там він спустився у печери та відвідав чернече богослужіння.

Сігал інкогніто приїхав до діток, але його засікли

А вже через день Стівен Сігал відвідав дитячий будинок "Родина" у місті Боярка Київської області.

Голівудська зірка приїхала до дітей з телевізором, хатніми капцями для кожного та іграшками.

А всі подарунки малим дітлахам великий Сігал дарував власноруч.

До того ж дитбудинку у той самий день приїхав і Юрій Стець з НУНСа

У той самий день до дитбудинку завітав і генпродюсер 5-го каналу Юрій Стець, 53 номер у виборчому списку Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона".

Тому Стівену Сігалу пощастило ще й виставу клоунів подивитися, привезену Стецем.

За матеріалами прес-служби конкурсу "Міс Україна Інтерконтиненталь", "Газети по-українськи", "Бліка" та сайту www.razom.org.ua

Фото Євгена Осиповича та з сайту www.razom.org.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів