Син Королевської з БЮТ став першокласником

7 вересня 2007, 17:19

Єдиний син члена БЮТ Наталії Королевської Ростислав цього року став першокласником. Відтепер Ростислав навчатиметься у Кловському ліцеї, що в центрі Києва.

На відміну від дітей інших політиків, про яких вже писав ТаблоID, син Наталії Королевської буде навчатися безкоштовно. Умови вступу до Кловського ліцею - лише конкурсна співбесіда.

"З 2002 року, коли я вперше стала депутатом Луганської обласної Ради, кожного 1 вересня я відвідувала святкові лінійки в школах з подарунками для дітей і привітальним словом", - розповіла в інтерв’ю одному з журналів Наталія.

"А цього року я вперше поведу до школи свого рідного першокласника. Я дуже щаслива такій події і це дійсно важливий день для нашої сім’ї", - додала Королевська.


Свого часу вона закінчила школу зі срібною медаллю. Мабуть, того ж бажає і для сина, адже Кловський ліцей, незважаючи на те, що діти в ньому навчаються безкоштовно, дійсно славиться добрим рівнем шкільної підготовки дітей.

Між іншим, мати першокласника зізналася, що сама в школі більш за все любила математику. Певний час Королевська навіть мріяла стати вчителем математики, але згодом обрала спеціальність "директора з маркетингу". Дуже вже їй до вподоби було слово директор.

Наталія Королевська з чоловіком вперше ведуть свого сина до школи

Батьки милуються своїм сином на святковій лінійці

Маленькому Ростиславу поки що байдуже, в якій школі він вчитиметься

Як кожній дитині, Рості, як його кличе Наталія, страшно загубитися у святковому натовпі

Один раз разом у перший клас

Фото прес-служби Королевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів