Тебе як звати? – Василь. - А мене – Олена!

7 вересня 2007, 16:05

За кілька років "Укргазбанк", впроваджуючи програму лояльності до клієнтів шляхом проведення розіграшів, відправив у Єгипет та інші палестини типу Франції, Фінляндії, Італії близько 600 осіб.

На останній етап Формули-1 Turkish Grand Prix у турецькому Стамбулі з компанією вкладників їздив і сам фактичний власник банку Василь Горбаль, причому разом із клієнтами.

"Публіка проблемна, – ділиться з нами співробітниця банку, - якщо 5 років тому ми відправляли в Єгипет 100 осіб, і всі були щасливі, то зараз все більше невиправданих претензій, які розпочинаються ще в Україні... Усі наші клієнти відправляються безкоштовно, і часом поводяться так, начебто їм всі винні: типу "Як? Тільки сніданок? А вечеря?" Але в кінців-кінців дякують, оскільки ми готуємо не просто поїздки, а серйозні програми перебування".

У Парижі вкладники відвідали Мулен Руж, а під час поїздки у Мілан - "Санта Марія де ла Грацце".


Горбаль благополучно злився з юрбою пасажирів боїнга Турецьких авіаліній: його навіть не видавала дорожня сумка Louis Vuitton з останньої колекції.

Запам'яталася сцена в аеропорті Стамбула:

– Ти з "Укргазбанку"?

- Так.

- А тебе як звати?

- Василь.

- А мене Олена. Сумку потримай, нам з дівчатами в туалет треба.

У перший же вечір після приїзду вся весела компанія відвідала місцеве вар'єте "Караван – сарай", де насолодилася танцями дервішів та танцем живота.

Але лише в барі готелю, у продовження вечора знайомств, (Олена таки виявилася з Черкас) після поглинання групою декількох пляшок коньяку Courvoisier VSOP усі дізналися, хто ж такий Горбаль.

Наступного дня відбулася екскурсія до Блакитної мечеті, потім до Айя-София, підземне водоймище Ебатан, а також вечірня прогулянка по Босфору. І знову Василь Горбаль був разом з усіма.

На Формулу-1 Василь Михайлович теж поїхав в автобусі разом з усіма вкладниками. І на трибунах Голд 2, де вартість місця досягає близько 400 доларів, Горбаль знову був із клієнтами банку.

Сцена на треку:

- А ви наступного разу куди? - питає чоловік років 50-ти.

- Та я навіть не знаю, – відповідає Горбаль, – здається, у Шотландію.

- А з вами можна?

- Та я путівками не займаюся...

- Ну дивіться, Василь Михайлович, якщо раптом хто відмовиться, то можу поїхати, якшо треба, звичайно.

Горбаль подивився так: "Ну спасибі, раптом що – виручите".

Завдяки підтримці команди "Укргазбанку" Феррарі виграла дубль: Маса – перший, фін Райконнен – другий, Алонсо (Мерседес-Макларен) - третій.

Послухавши гімн Бразилії та Італії, Горбаль у кепці Феррарі обіймається з міцним сибіряком у такій самій кепці. "Хтось з думи?" – запитує його брат. "Ага, з думи: у барі готелю познайомилися, до наших дівчат приставав".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів