З Тимошенко зробили жінку-кішку, а з Луценка очкарика Поттера

17 серпня 2007, 14:32

У середині вересня, 18-го числа Януковича, Тимошенко та Ющенка пустять з молотка. Непосидючим хлопцям з "Comedy club" свого часу прийшла у голову ідея зробити із відомих політиків ляльок і продати їх на аукціоні.

Так, у п‘ятницю 17 серпня робота над казково-політичними зірками має дійти кінця.

У результаті бурхливої мозкової діяльності та креативу камедійщиків та дизайнера Наталії Ягупової 12 політменів оживе у вигляді кіно- та мультперсонажів.


Ющенко став Суперменом і буде найдорожчим лотом

Так, президент Віктор Ющенко постане в образі Супермена. До речі, хоча стартова ціна лотів досі не відома, лялька Ющенко обіцяє бути найдорожчим лотом.

З Тимошенко зробили жінку-кішку

Лишилося тільки доклеїти котячі вушка

Слідом за іграшково-казковим Віктором Андрійовичем йде жінка-кішка Юлія Тимошенко. У п‘ятницю їй саме мають доклеїти котячі вушка під традиційну товсту косу.

Юрій Луценко перетворився на чарівника Гаррі Поттера. Тільки для того, щоб чаклувати, йому не потрібна чарівна паличка, - дещо інші методи

Дісталося й лідеру "Наша Україна – Народна Самооборона" Юрію Луценку. З нього зробили очкарика Гаррі Поттера, однак чарівної палки не удостоїли.

Раїса Богатирьова стала Трініті з культового фільму "Матриця"

Раїсу ж Богатирьову буквально поставили у пару з "надзвичайним міністром" Нестором Шуфричем. Якщо Богатирьову перевдягли у Трініті з славнозвісної "Матриці", то Шуфрич став Нео звідти ж.

Віктора Януковича перетворили на павукоподібне створіння –. Спайдермена. А Олександр Мороз, певно завдяки виразу обличчя і кольору волосся, став привидом Каспером.

Янукович у червоному, а в правому нижньому куті фото видна голова Черновецького

Однією з найточніших і найяскравіших обіцяє бути лялька мера Києва Леоніда Черновецького. Його зобразили у вигляді триголового шестирукого прибульця з іншої планети.

Так само без жалю повелися креативщики з головою Прогресивної соціалістичної партії Наталею Вітренко. Її лялька зачесана так само, як і дружина мультяшного Гомера Сімпсона Марж.

Сам аукціон політичних ляльок відбудеться 18-го вересня

Цікаво, що минулого року на подібному аукціоні найдорожчою стала лялька Юлії Тимошенко, її продали за 70 тисяч доларів. У той же час ляльки президента та багатія Ахметова збули всього за 14 тисяч.

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів