Українка перемогла на всесвітньому конкурсі краси

14 серпня 2007, 15:01

Насправді Попелюшка – українка за національністю. Хоча б цього року. Так, дев'ятирічна Габріела Довганич з Ужгорода перемогла на всесвітньому конкурсі краси "Сіндерелла" у Штатах.

Українське дівча стало найгарнішим і отримало в Лас-Вегасі титул "Міні-міс Чарівність". Як повідомляє УНІАН, у конкурсі брали участь 450 дівчат у чотирьох вікових групах. У своїй категорії (7-9 років) Габі була 76-ою, але стала першою.


У свої 9 років Габріела вже стала "Маленькою королевою України" та "Міні-міс Чарівність"

Між іншим, цей конкурс для дівчинки не перший. Ще рік тому вона стала власницею звання "Маленька королева України" на конкурсі краси у Донецьку.

Габі живе з мамою і навчається в елітній школі в Ужгороді

Що ж до самої Габріели, то живе вона з мамою. Батько української Попелюшки Олександр Суханов, відомий закарпатський байкер і бізнесмен, живе окремо. Власне, саме він виступив ініціатором участи доньки у міжнародному конкурсі.

Батько малолітньої красуні - відомий закарпатський байкер і бізнесмен Суханов - заплатив 10 тисяч доларів за подорож доньки до Америки

"Я не сумнівався, що моя Гобіка - найкрасивіша! Тому без роздумів витратив на переліт в Америку і проживання там 10 тисяч доларів. І, звичайно, сам поїхав з нею!" – розповів Суханов "Комсомольській правді в Україні".

Тож з Вегаса Габі привезла корону і стрічечку з написом "Міні-міс Чарівність". А от грошової премії малій не дали. Натомість українку запросили на конкурс краси "Міні-міс Азії", що відбудеться у Сінгапурі у грудні.

Однак батько дівчинки каже, що вони навряд чи поїдуть - потрібно навчатися. Дівчинка, до слова, вчиться в елітній школі.

Фото "УНІАН" та "Комсомльської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів