Руслана з Шуфричем перевірили цистерни з фосфором

23 липня 2007, 14:06

У той час як людей нервово посіпує при згадці про історію із жовтим фосфором на Львівщині, Руслана Лижичко вирішила на власні очі переконатися, чи все у гаразд у сумнозвісному Бузькому районі.

Руслана поїхала під Львів допомогти Шуфричу перевірити цистерни з фосфором

Поїхала вона під село Ожидів, поблизу якого перекинулися цистерни із жовтим фосфором, не одна. Компанію Руслані склали міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич та міністр охорони здоров’я Юрій Гайдаєв.


Насправді причин для відвідин тамтешньої місцевості у Руслани виявилося кілька. По-перше, "на власні очі побачити реальну ситуацію". Друга причина пов’язана з великою мистецькою українсько-польською акцією, присвяченою ЄВРО-2012. Екс-депутатка Лижичко виступає співорганізатором заходу з української сторони.

"Третя причина пов’язана з тим, що у районі аварії перебувають багато моїх друзів... і мені було важливо їх підтримати", - зізналася співачка.

"І ще одна причина. У зв’язку з тим, що в Європі пішов розголос щодо можливих екологічних наслідків цієї події.., я виїхала на місце аварії, переконавшись напередодні, що ніщо не зашкодить моєму здоров’ю", - додала Руслана.

"У момент, коли я перебувала на місці події, піднімали та завантажували четверту цистерну... Мені також на підході до цистерн видали маску, але я нею користувалася не більше хвилини", - розповіла Лижичко.

До речі, серйозну справу з перевірки наслідків аварії Руслана поєднала із маленькою розвагою-перевдяганням. Лижичко приміряла форму "Рятівник України" і покаталася на руках у одного з товаришів по формі.

За інформацією прес-служби Руслани Лижичко


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів