Інна Цимбалюк сіла за штурвал спортивного літака...

18 липня 2007, 17:34

Схоже колишніх місок потягло на подвиги. Влада Литовченко стрибає з парашутом, а от минулорічна міс Всесвіт-Україна Інна Цимбалюк вирішила власноруч виконати "мертву петлю"!

Цимбалюк завезли у Швейцарію

Подруга телеведучого Олексія Дівєєва-Церковного нещодавно повернулася зі Швейцарії, де провела тиждень. Відома модель стала героїнею програми "Вищий пілотаж".


Інна пообіймалася з мадагаскарськими опудалами

У Цюріху, одному з улюблених своїх міст, вона відвідала легендарний зоопарк. Там на величезній території під скляним навісом відтворено природу Мадагаскару.

У штаб-квартирі FIFA Цимбалюк дозволили - футбольні вболівальники, заздріть - потримати в руках кубок світу

Заразом Цимбалюк відвідала мекку футбольних фанатів усього світу - штаб-квартиру FIFA. Там дівчині дозволили потриматися за омріяну річ усіх футбольних клубів - кубок світу.

Також Інні пощастило опинитися в невеликому містечку Інтерлакін, де проходили знамениті авіагонки "Redbullairrace". А потім модель побувала у селищі Шпітц. Саме там з Цимбалюк ледь не трапився нещасний випадок.

Цимбалюк дорвалася до штурвалу літака і ледь не загинула

Інна вирішила посидіти за штурвалом справжнього спортивного літака. Пілот, як не дивно, дозволив їй це та ще й зробити пару "мертвих петель" біля засніжених Альпів.

Та на великій висоті, не пристосована до таких навантажень, Цимбалюк ледь не знепритомніла. В неї запаморочилося у голові, з'явився шум у вухах, і почалася паніка.

На щастя, пілот, який був поруч з Інною у кабіні, взяв ситуацію під контроль і заспокоїв перелякану екстрималку.

Та найбільше Інну вразили Альпи

В гори Цимбалюк видералася у сукеньці та кофтинці

Як не дивно, не інцидент повітрі справив на Інну найбільше враження. Коли Цимбалюк в легенькому сарафанчику, як пише її прес-служба, піднялася на одну з альпійських вершин, їй перехопило дух при вигляді снігу.

В Альпах Цимбалюк награлася у сніжки

Фото прес-служби Інни Цимбалюк

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів