Ялта-2007: Дружина Ющенка цілується з Пінчуком, а Рудьковський шокує шкарпетками

2 липня 2007, 15:47

Другий за багатством український мільярдер Віктор Пінчук зібрав у Ялті тусовку відставних політичних зірок. Вони з'їхалися на конференцію YES, присвячену євроінтеграції України.

Щоб доставити до Криму учасників та журналістів, Пінчук найняв два боїнга. Крім того, найбільших vip-персон, як то Александр Квасьневський і Герхард Шредер, він відвіз у Ялту на своєму особистому літаку бізнес-класу "Глобал Експрес".

Гості Пінчука: справа Олег Рибачук, зліва Інна Богословська

Олег Скрипка

Борис Немцов більше не депутат, але за звичкою вдягається у "Бріоні"

Головним гостем конференції в Ялті став Білл Клінтон, який поки має титул "42 президент США", але незабаром може стати "чоловіком 44 президента США".


Білл Клінтон вміє закохувати в себе з першого погляду. Слухати, що він говорить, при цьому необов'язково. Треба просто дивитися

Сфотографуватися, потиснути руку або просто проштовхатися крізь охорону до Клінтона було справою честі для учасників ялтинських зборів.

Американський жиголо і українські vip-дами

А це - політичні пенсіонери

Ажіотаж навколо Клінтона інколи виглядав навіть невиправданим – за словами Пінчука, працівники Лівадійського палацу, де проходила конференція, залишили собі як експонат... пляшку з водою, яку пив-пив, але так і не допив Клінтон.

Новий експонат Лівадійського палацу?

Пінчук приготував Клінтону подарунок – на прийнятті, влаштованому на честь американця, зіграв один з найвідоміших саксофоністів Ігор Бутман. Колись у середині 1990-х він виступав спеціально для Клінтона і Єльцина у Кремлі.

"Білл, давай!" - почали вимагати присутні на бенкеті, щоб Клінтон теж зіграв, однак екс-президент відмовився.

Хоча доволі часто він дозволяє собі порадувати інших. Так, Віталій Кличко зізнався, що раніше був на трьох прийняттях, які закінчувалися тим, що Клінтон брав у руки саксофон.

Наприкінці вечірки Леонід Кучма за старою кримською номенклатурною звичкою подарував Клінтону вино "Массандра" року народження американського політика – 1946.

На правій руці Клінтон носить "фенечку"

Загалом неформальна тусовка зібрала багатьох vip-діячів сучасності та минулого. Від української владної еліти була делегована Катерина Ющенко.

Перша леді невимушено поводилася у товаристві родини попереднього президента – не зважаючи на всі погані слова, які казав Ющенко на адресу Пінчука і Кучми.

Більше того, Катерина Ющенко і Віктор Пінчук тепло розцілувалися при зустрічі, наче й не було боротьби не на життя, а на смерть у 2004 році.

Катерина Ющенко і Віктор Пінчук не приховували дружніх почуттів

Тут же можна було побачити Владислава Каськіва. За його словами, він познайомився з Пінчуком протягом помаранчевої революції – коли "Пора" збиралася штурмувати маєток Кучми в Конча-Заспі.

Тоді Каськів після дзвінка від президентського зятя дав команду зупинити атаку – а через три роки він гість Пінчука у Ялті.

Пінчук багато заявляв, що бажає приходу нового покоління в політику

Від соціалістів до Пінчука приїхав Микола Рудьковський, який шокував присутніх тим, що вдягнув під елегантний костюм білі шкарпетки.

Микола Рудьковський у Ялті грубо порушив правила гардеробного етикету

Але не тільки він один

Деякі учасники не витримали гарячого кримського літа і поскидали взуття

Взагалі без шкарпеток ходив Борис Немцов. Викинутий на узбіччя російської політики, він сповна поганяв понти перед українською публікою. При чому настільки захоплювався заняттям пустити пил у очі, що інколи ставав схожим на Філіпа Кіркорова.

Немцов знає, що робити, щоб ногам не було спекотно


Під фінал конференції прийшла новина – поки Олег Рибачук тусувався у Ялті, в Києві у нього народився онук.

Новоспечений дід Олег Рибачук


Після офіційної програми почалася неофіційна. У ресторані "Гірський струмок" відбувся гала-прийом, і серед пар на танцполі найколоритнішою була Олена Франчук-Віталій Кличко.

Спочатку боксер запросив президентську доньку на повільний танець, а потім вони порадували присутніх непоганою пластикою в стилі диско.

Фото TabloID та Фонду Віктора Пінчука


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів