Перший топ-10 претенденток на "Діамантову корону" визначено

26 червня 2007, 10:46

У понеділок 25 червня було підбито перші підсумки Інтернет-конкурсу краси "Діамантова корона". Нарешті пройшов перший відсів, і стали відомі імена першого топ-10 красунь інтернет-формату. Саме вони, за результатами смс-голосування, проходять у другий тур змагань для вродливих і не дуже.

А вже у вівторок, 26 червня, на сайті конкурсу "Діамантова корона" з‘являться анкети нових учасниць. Між іншим, на сьогодні на сайт надійшли заявки від 50 панянок, які вважають свої чесноти гідними титулу "Міс Діамантова корона". Загалом, заявки будуть прийматися ще до жовтня - пишіть на адресу missinternet@і.ua.


З урахуванням актуальної динаміки конкурсного процесу, очікується понад 1000 конкурсанток. Це означає, що на потрапляння у 2-ий етап конкурсу, який проводить ТаблоID спільно з модельним агенством "Діамант", претендує 10 осіб на одне місце.

Та для бажаючих отримати офіційне визнання своєї краси це не така вже й безнадійна справа. На розпродажах бувають черги і побільше.

Варто нагадати, що у всіх конкурсанток шанси рівні – кожен місяць після 25 числа додаються нові учасниці, а рейтинг обнулюється.

Тож, тримайте напоготові мобільні телефони – вам потрібно буде вибрати ще 40 претенденток на звання "Міс Діамантова корона – 2007".

Щоб дізнатися детальніше про умови участі у конкурсі "Діамантова корона", клікніть тут.

Грущенко Оля

Огрохіна Юля

Марчук Катерина

Фролова Марина

Козлова Наталя

Курушина Анна

Лобарева Анна

Ордовська Марія

Стрельченко Анастасія

Гречуха Олеся

Далі буде...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів