Януковича поселили в джунглях

19 червня 2007, 17:46

Кумедні асоціації виникли у політологів при порівнянні Віктора Ющенка з персонажами мультфільмів. Ющенко-Чебурашка, Ющенко-Водяний або Ющенко-Скайвокер, у будь-якому випадку герої мультів, з якими порівняли президента, відрізнялися розмаїтістю та різноплановістю.

Зовсім інакше вийшло, коли ті ж політексперти пройшлися по персоналії прем‘єра Януковича. Останній якимсь неймовірним чином чотирма з п'яти політологів був поселений у казку "Мауглі, або Книга джунглів". Щоравда, ролі Януковичу були в кожному випадку роздані різні.

Увага, основний критерій для порівняння - не зовнішність, а характер і темперамент відомих політиків.


Янукович - неповороткий, як ведмідь Балу

Так, Кость Бондаренко назвав прем'єра ведмедем Балу. "Віктору Федоровичу властиві якась неповороткість і простодушність. У той же час прем'єр уміє вчасно "надавати по мізках" бандерлогам", - сказав він "Жизни как она есть". Можна згадати хоча б епізод, коли Янукович заборонив помаранчевому Тарасюку посміхатися.

Прем'єр такий самий "нестійкий" у характері, як великий ведмідь з "Книги Джунглів"

"Такий же великий, часто химерний, але у той же час досить компанійський для "своїх". Своєю неповороткістю створює проблеми і для свого оточення, і для суперників. Дуже часто в нього змінюється настрій: з позитива на різкий негатив. І тоді від цього агресивного ведмедя порятунку немає", - сказав про Януковича політолог Тарас Березовець. Він також порівняв прем'єра з химерним Балу.

Для Видріна Віктор Федорович - Шерхан

Янукович-Шерхан вміє налякати "Джунглі українського політикуму"

А от Дмитро Видрін асоціює Віктора Федоровича з тигром Шерханом: "Своїм грізним риком прем'єр-міністр намагається налякати всі Джунглі українського політикуму".

Януковича також асоціюють з самим Мауглі

Мауглі-Янукович "буде дуже складно прощатися з кабмінівськими Джунглями", впевнений Єрмолаєв

У той же час Андрій Єрмолаєв пов'язав Януковича із самим людським дитинчам, з Мауглі: "Головна проблема нинішнього прем'єра така ж, як і в цього персонажа у казці: йому буде дуже складно прощатися з кабмінівськими Джунглями".

А ще Віктора Федоровича назвали Неваляшкою

Янукович-Неваляшка після ганебної поразки на виборах й освистання знов повернувся, ніби нічого й не трапилося

Виділився з юрби, так би мовити, Олесь Доній, який приписав Віктору Федоровичу образ такого собі Неваляшки. "Ніхто і не думав, що прем'єр "виживе" після ганебної поразки на президентських виборах. А йому хоч би що – знову піднявся і тріумфально повернувся у велику політику".

Далі буде...

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів