Подерв'янський начепив маску, Коновалюк заспівав, а Каладзе цілував Сумську

13 червня 2007, 11:28

Життя на контрастах – те, до чого давно звикли жителі столичних міст. Коли біля сміттєвих баків порпається парочка занедбаних і голодних, на червоній доріжці за рогом переливаються на грудях, шиях, руках, пальцях і головах десятки діамантів.

З таким діамантовим блиском і шиком минулої суботи біля Європейської площі відбулося вручення премії "Топ 10 світських леді України".

"Елітний табун" світських левиць у нарочито дорогому вбранні після стартового келиху шампанського"Mumm" (65 доларів за пляшку) сховався від спалахів журналістів в середині ресторану на Грушевського.


Тріо "Колекція Розумовських" створювало саунд-атмосферу ресторану

На вечерю подавали королевські креветки і купу делікатесів

У "нетрях" ресторану кожній супер-тусовщиці з Топ-10 вручили по зірці й нагодували королевськими креветками гриль, холодною іспанською зупою госпачо, реберцями ягняти з пряним рисом і вишуканими тірамісу.

Портрети світських левиць у виконанні фототохудожника Ігоря Гайдая

Лесь Подерв'янський морально готувався до вручення зірки Вольновій під дитячою маскою вовка

Нагородження відбулося у форматі закритої гала-вечірки на 75 гостей. А безпосередня роздача слонів транслювалася на плазмових екранах у режимі "прямих включень" з "таємної кімнати".

Оригінал свого жанру Лесь Подерв'янський вийшов до Каті Осадчої вручати зірку у масці вовка. Власне, цьгого вечора він взагалі просив називати себе "містер Вульф". Можливо, під маскою письменник комфортніше почував себе, готуючись до зустрічі з Світланою Вольновою.

Маска вовка на Вольновій виглядає органічніше?

Та під час вручення премії Подерв’янський вирішив, що буде краще передати маску Вольновій... Так органічніше?

Світлані Вольновій дали зірку за гламур і тусовки

Світська левиця і "містер Вульф" : за зірку - на брудершафт

Коновалюк Литовченко і зірку, і пісню подарував. Червона сукня, "Червона рута"...

Власниці модельної агенції "Karin" Владі Литовченко у діамантовому кольє за півтора мільйонів доларів зірку видав лідер "Трудової України" Валерій Коновалюк. Для комплексного ефекту політик затягнув на честь екс-моделі "Червону руту".

Фрак від Діора, а метелик від Сваровскі

На вечорі Коновалюк, хоч і не в діамантах, та пофрантити таки зумів. На топ-тусовку він прийшов у фраці від Діора, в якому раніше з'являвся лише в Букінгемському палаці на прийомі у Єлизавети II та на Канському кінофестивалі.

Коновалюк припас кілька приємних слів і для Кужель

"А розкішний чорний метелик та пасок - особистий подарунок спадкоємців знаменитого німця Даніеля Сваровскі", - розповів Коновалюк "Фактам".

Під час поцілунку Кужель Єрмаковим Катя Осадча відвела очі в інший бік

Олександрі Кужель кришталеву зірку "Світського життя" передав з рук у руки і з ніжним поцілунком дизайнер Сергій Єрмаков.

Композиція: Олександра Кужель і "звізда"

"Міс Україна-Всесвіт", обличчя "Ягуара" і заступник Черновецького

Колишня модель Влада Литовченко, яка нещодавно стала обдиччям марки "Ягуар", розділила столик з "Міс Україна-Всесвіт-2007" Людмилою Бікмулліною і першим заступником київського мера.

Фотограф вечірки весь час ловив Дениса Басса з Бікмулліною разом у кадрі

Людмилу Бікмулліну замість супутника привела на вечірку її "шефиня", директор конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко.

До речі, саме Ніколаєнко вручив кришталеву зірку заступник Черновецького, побажавши їй щастя.

Ворона сиділа на вечері з Арфушами, а Шуфрич так і не приїхав

Тим часом за здоров'я лауреаток премії і за зустріч пила компанія, в яку входило подружжя Арфушів та екс-дружина Нестора Шуфрича й екс-коханка Кахи Каладзе Наталія Ворона. Цікаво, що анонсований "Світським життям" Шуфрич на тусовку так і не прийшов.

Каладзе ж "цокався" келихами з Розинською

А Каладзе, який спеціально примчав на вечірку з Тбілісі, сидів абсолютно за іншим столиком - з Наталею Розинською.

А цілував Каха Сумську

Зірку міланський футболіст-ресторатор вручав актрисі Ользі Сумській. При цьому остання грузинською зізналася, що давно мріяла про поцілунок Кахи. Каладзе, як справжній джигіт, довго не думаючи, подарував акторці ще й поцілунок.

Борсюк вручив зірку колезі по телебаченню

Сусідці Каладзе по столу, Розинській, зірку вручав Анатолій Борсюк.

Телеведучий "1+1", схоже, відривався від спілкування з Лесем Подерв'янським лише за крайньої необхідності, але щоразу повертався. То вони разом палять, коли всі вже в ресторані, то обмінюються думками, коли комусь вручають чергову зірку.

Ще одна пара, яка провела вечір разом, подружжя Пономарьових

Олександр залишив дружину Вікторію заради того лише, аби роздати слонів власниці фітнес-клубу "Фаворит" і дружині бютівця Євгенії Губській.

Отримавши нагороду з рук Пономарьова, вона зауважила, що своїм успіхом жінки завжди зобов’язані чоловікам...

Чоловік, якому, можливо, виходячи зі слів Губської, завдячує своїм успіхом Ольга Альонова, її коханий Шовковський не прийшов. Зірку співвласниці галерії "Kiev Fine Art" передав видавець Валід Арфуш.

Письменник Андрій Курков вручив зірку Галині Горбаль. До речі, він не одразу зумів впізнати в ній співачку Gallina, яка рік тому прийшла у тій же зеленій сукні на вручення премій "Шоубіз".

Владі Литовченко дісталося намисто з перлів

На додачу до кришталевих зірок всім світським дамам з Топ-10 подарували по унікальній низці намиста від відомого європейського дизайнера Урі Дєллєра. Кожне намисто складається із срібла, золота та натуральних камінців, заряджених енергетично за останньою модою.

Фото Final Cut Media

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів