Ющенка порівняли з Чебурашкою і Скайвокером

8 червня 2007, 12:14

Яскраві особистості зазвичай викликають яскраві асоціації. Приємні, менш приємні, зовсім неприємні. Проте, часто такі асоціації надовго закріплюються у суспільній свідомості і надовго прив'язуються до образа тієї чи іншої людини.

Цього разу свої асоціації з першими особами української політики провели відомі політ-експерти. Ведучих політиків, на хвилинку, порівняли з героями дитячих мультфільмів і казок

Так, Віктору Ющенку дісталося не на жарт. Дмитро Видрін провів паралель між Ющенком і... Водяним.


Ющенко схожий на Водяного, якому "летать охота"

Фото прес-служби президента

"Живе у своєму невеликому, але вже застояному болоті. Тільки тим і займається, що розводить кола по воді, постійно пропонуючи якісь напівнавіжені ідеї", - передає слова політ-експерта газета "Жизнь как она есть".

За "великі вуха" Ющенка порівняли з Чебурашкою

У той же час Тарсу Березовцю президент України видається схожим на Чебурашку.

Ющенко-Чебурашка "намагається почути відразу усіх". Фото з офіційного сайту Юлії Тимошенко

"У Віктора Андрійовича дуже великі вуха, якими він намагається почути відразу усіх. В результаті, слухається останнього, хто приходить у його кабінет. Приймає рішення не самостійно, а за допомогою свого оточення", - пояснює він свої асоціації.

Для Олеся Донія Ющенко схожий на Ємелю

Ющенко-Ємеля "любить, щоб все працювало без його участі". Фото Анни Андрієвської

"Глава держави фактично нічого не вміє робити сам. Все за нього робить його оточення. Любить, щоб все працювало без його участі", - говорить "Жизни…" Олесь Доній, який назвав Ющенко Ємелею.

Ще одне порівння президента з Котом Леопольдом - після прийняття "озвірину"

Ющенко "переріс той період, коли говорив усім: "Хлопці, давайте жити дружно". Фото з сайту obolon.info

А от Кость Бондаренко порівняв президента з Котом Леопольдом після "озвірина": "Гарант Конституції вже переріс той період, коли говорив усім: "Хлопці, давайте жити дружно".

Ющенка порівнюють з батьком Люка Скайвокера. Як і він, президент "спочатку був позитивним персонажем, потім став різко негативним"

"Зараз робить вибір між темною і світлою сторонами": туди чи сюди? Фото лента.ру

Приблизно з тих же розумінь політ-експерт Андрій Єрмолаєв помітив в Ющенкові явну схожість з Анекеном Скайвокером з "Зоряних воєн". "Президент, як і його прототип, спочатку був позитивним персонажем, потім став різко негативним. Зараз робить вибір між темною і світлою сторонами", - говорить Єрмолаєв.

Далі буде...


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів