Томенко в гіпсі займається спортом для багатих і лінивих

7 червня 2007, 15:51

Віце-спікер Верховної Ради п‘ятого скликання Микола Томенко, як відомо, є палким прихильником здорового способу життя. Він постійно бере участь у депутатських турнірах з футболу, баскетболу, а також тенісу, під час гри у який нещодавно зламав ногу.

А за часів віце-прем'єрства в уряді Тимошенко навіть влаштував колективний кабмінівський виїзд на каток. У день журналіста невгамовний Томенко вирішив долучити до спорту пресу, влаштувавши для її представників майстер-клас з гольфу у клубі на Оболоні.

Київський гольф-центр належить депутату минулого скликання Сергію Кіроянцу, який потрапив до Ради за квотою Соцпартії, пізніше вийшовши з фракції. Тепер він як президент української федерації професійного та аматорського гольфу намагається прищепити нашим громадянам цей вид аристократичного спорту для багатих і лінивих.


За словами прес-аташе центру Людмили Долі, цей клуб – єдиний на теренах України. Разом з тим вона не бачила тут прем’єра Віктора Януковича, хоча той в одному інтерв’ю сам зізнавався у любові до оболонського клубу.

Томенко теж прийшов на майстер-клас з гольфу для журналістів

"Водночас гольф не дуже популярний серед політиків", - каже прес-аташе. За її словами, олігархи "просто не хочуть тут світитися, тому що це місце для багатих". Цікаво, чому тоді вони не соромляться носити костюми "Бріоні", їздити на мерсах і бумерах останніх моделей і їсти у найдорожчих ресторанах. Хоча, може вони вважають, що це "речі для бідних".

Тренер збірної Нідерландів Ян Йорген де Врі керував гольф-процесом

Отож, журналісти мали можливість відчути себе олігархами. Майстер-клас для них провів тренер збірної Нідерландів Ян Йорген де Врі. Він пояснював правила гри, пересуваючись полем, журналісти слухали, ледь встигаючи за ним.

А Микола Томенко спостерігав на стільчику і з милицями

Томенко спостерігав, переїжджаючи за всіма з місця на місце на джипі. Час від часу він приєднувався до компанії, міняючи джип на милиці і маленький стільчик.

Гра репортерів нагадувала процедуру скошування трави

А нідерландського тренера журналісти не дуже й слухалися

Гра репортерів, які практично не слухали тренера, нагадувала скошування трави.

Господар гольф-клубу вирішив власноруч взятися за навчання журналістів

Тому господар клубу вирішив приєднатися до тренінгу і власноруч вчив пресу правильним позам.

При цьому деякі з учнів настільки сильно били по м'ячу, що він перелітав через паркан клубу і ставав трофеєм рибалок, які проходили повз.

Єдиний персонаж, який таки повернув м'ячик для гольфу назад на поле

Один з чоловіків перекидає м’яча назад через паркан. "Сфотографуйте цю людину - він перший, хто повернув нам м'яч", - вигукує Кіроянц.

Невдовзі журналісти з Томенком епрекочували з поля у будівлю гольф-комплекса

Невдовзі вся компанія переходить у комплекс поряд з полем, на 2 поверсі якого розташовані відкриті майданчики.

Там віце-спікер нарешті дірвався до ключки

Тут вже не витримав і віце-спікер. Томенко приєднався до гри, кинувши милиці і спираючись час від часу на ключку для гольфу, і грав, поки зламана нога знову не дала про себе знати.

Фішка гри на спецмайданчиках полягає в тому, що з них можна "стріляти" прямо на поле. Водночас кожен, хто знаходиться внизу, ризикує отримати м’ячем по голові.

"Будь ласка, не грайте пару хвилин, нехай люди пройдуть", – просить господар клубу.

"Уррра, люди йдуть! Цілься, готуйся, вогонь", - жартують журналісти, але прохання виконують.

Приблизно 3 години потому репортери, досхочу награвшись, залишили клуб. Все таки дуже втомлюєшся від цього олігархічного виду спорту.

Всі фото Оксани Денисової


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів