Асію Ахат зробили жінкою третього тисячоліття

21 травня 2007, 19:15

В неділю ввечері у Києві відбулося урочисте вручення чергових преміальних.

Тобто премій у вигляді статуеток. Так, кільком сучасним українським дамам присудили звання "Жінок третього тисячоліття".


Серед них опинилася одеський кінорежисер Кіра Муратова. До речі, саме з нею під час церемонії трапився конфуз: режисер перечипилася через щось на сцені і там таки впала.Та все обійшлося. До того співачка Ніна Матвієнко озвучила урочистий спіч на честь режисера. Фото "Сегодня"

Серед лауреатів опинилася і акторка та телеведуча Наталія Сумська. Фото "К1"

Інна Цимбалюк, яка щойно з шикарним загаром повернулася з Канн, теж відхопила статуетку. "Міс Україна-Всесвіт-2006" з'явилася на церемонії в міні від Dolce&Gabbana, яке привезла з Анталії. Фото "Сегодня"

Співачка з пишними формами Асія Ахат, справжнє ім'я якої Інесса Данилова, протягом вечора надзвичайно нудилась. Тому, щойно все скінчилось, вона разом із статуеткою і своїм чоловіком підхопилась і поїхала. Фото "Сегодня"

Так само і улюблениця Пако Рабанна дизайнер Вероніка Жанві тепер зарахована до супер-жінок. Фото УНІАН

Премії удостоїлись не лише українські жінки. Прикладом в номінації "Видатна особистість" було нагороджено американську космонавтку українського походження Хайдемарі Стефанишин-Пайпер

Катя Осадча хоч в списках і не була, але шикарною сукнею гостей свята потішила. Саме в цій сукні телеведуча з'явилась на врученні премій найвродливішим. Фото "Сегодня"

Дмитро Клімашенко супроводжував на заході співачку Машу Фокіну, яка потусувалася серед гостей церемонії. Фото "Сегодня"

Серед гостей церемонії також були помічені пожружжя Порошенків, "регіонал" Юрій Мірошниченко, співачка та депутат Оксана Білозір з чоловіком, актор Володимир Горянський з дружиною та інші.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів